Quote (fahrii @ Apr 8 2013 05:19pm)
jó lenne
igazából nem is zavarna ha születésemtől fogva így lettem volna programozva
amíg nem ért az a sok szar általánosban központi figura voltam, aztán lettem szociálisan egy nyomorék ami már egy ideje nagyon zavar :/
kíváncsi vagyok mi haszna lenne pl egy pszichológusnak, különösebben nem hiszek benne
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Apr 8 2013 05:20pm)
pl lehuz gecisok penzzel, annyi biztos
az hogy segit-e, jo kerdes
elmondja azokat a dolgokat amit már te is tudsz
hogy hogyan meg mit kéne tenni stb..
azon nem tud segíteni, hogy képes is legyél mindarra amit már eddig is tudtál, hogy meg kéne tenned
az csak rajtad áll
szóval túl sok értelme nincs
max ad antidepresszánsokat, de az meg olyan mint az alkohol
ha lekéne jönni róla; geciszar lesz