d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Vagy Boldog? > 1-5
Prev12345622Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Apr 8 2013 11:20am
Quote (fahrii @ Apr 8 2013 07:19pm)
jó lenne
igazából nem is zavarna ha születésemtől fogva így lettem volna programozva
amíg nem ért az a sok szar általánosban központi figura voltam, aztán lettem szociálisan egy nyomorék ami már egy ideje nagyon zavar :/

kíváncsi vagyok mi haszna lenne pl egy pszichológusnak, különösebben nem hiszek benne


pl lehuz gecisok penzzel, annyi biztos
az hogy segit-e, jo kerdes
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2013 11:22am
Quote (fahrii @ 8 Apr 2013 19:19)
jó lenne
igazából nem is zavarna ha születésemtől fogva így lettem volna programozva
amíg nem ért az a sok szar általánosban központi figura voltam, aztán lettem szociálisan egy nyomorék ami már egy ideje nagyon zavar :/

kíváncsi vagyok mi haszna lenne pl egy pszichológusnak, különösebben nem hiszek benne


Vagy csak sírsz meg szenvedsz miatta vagy teszel ellene, ez ennyi.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 11:23am
Quote (fahrii @ Apr 8 2013 05:19pm)
jó lenne
igazából nem is zavarna ha születésemtől fogva így lettem volna programozva
amíg nem ért az a sok szar általánosban központi figura voltam, aztán lettem szociálisan egy nyomorék ami már egy ideje nagyon zavar :/

kíváncsi vagyok mi haszna lenne pl egy pszichológusnak, különösebben nem hiszek benne


Quote (bazdmegmarnemtudom @ Apr 8 2013 05:20pm)
pl lehuz gecisok penzzel, annyi biztos
az hogy segit-e, jo kerdes


elmondja azokat a dolgokat amit már te is tudsz
hogy hogyan meg mit kéne tenni stb..

azon nem tud segíteni, hogy képes is legyél mindarra amit már eddig is tudtál, hogy meg kéne tenned
az csak rajtad áll
szóval túl sok értelme nincs

max ad antidepresszánsokat, de az meg olyan mint az alkohol
ha lekéne jönni róla; geciszar lesz
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 8 2013 11:23am
olyan 4 körül valahol
igazából főleg Magyarországgal van bajom, elég szomorú látni, hogy mennyire nyomorék a hozzáállásunk mondjuk az osztrákokhoz vagy németekhez képest annak ellenére, hogy itt vannak a szomszédban


pont a múltkor gondolkoztam rajta, hogy mennyivel jobb lenne minden, ha mondjuk Berlinben születtem volna :c
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Apr 8 2013 11:24am
olyat szartam, hogy nem emberi. 90 kulikos állítólag. ja és olyan kemény volt, hogy ki se kellett törölni.

e/ három-as

This post was edited by takii on Apr 8 2013 11:24am
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Apr 8 2013 11:24am
igazából inkább három, nem kéne mindenen változtatni, de azért nem is olyan patent
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 11:27am
Quote (Saenchai @ Apr 8 2013 05:23pm)
olyan 4 körül valahol
igazából főleg Magyarországgal van bajom, elég szomorú látni, hogy mennyire nyomorék a hozzáállásunk mondjuk az osztrákokhoz vagy németekhez képest annak ellenére, hogy itt vannak a szomszédban


pont a múltkor gondolkoztam rajta, hogy mennyivel jobb lenne minden, ha mondjuk Berlinben születtem volna :c


ha berlinben születsz nem tudod milyen szar itt mert nem éltél volna benne
és amiatt szenvednél, hogy nem tudod befejezni 30 éves korod előtt a második villád felépítését
most ezen nevetsz, mert nem így nevelkedtél, nem ott és nem ahhoz szoktál hozzá.. és most azt mondod akkor full boldog lennél, de nem. csak a mostanihoz képest

az etióp gyerekek meg azon nevetnek, hogy mi azon aggódunk spenót vagy húsleves legyen a holnapi menü etc
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 8 2013 11:30am
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 18:23)
elmondja azokat a dolgokat amit már te is tudsz
hogy hogyan meg mit kéne tenni stb..

azon nem tud segíteni, hogy képes is legyél mindarra amit már eddig is tudtál, hogy meg kéne tenned
az csak rajtad áll
szóval túl sok értelme nincs

max ad antidepresszánsokat, de az meg olyan mint az alkohol
ha lekéne jönni róla; geciszar lesz


pedig én tökre elképzeltem hogy hipnotizál, aztán másnaptól már fasza leszek :(
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 8 2013 11:31am
2-3
Mesh nem segít..
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Apr 8 2013 11:32am
Quote (Namechange @ 8 Apr 2013 19:31)
2-3
Mesh nem segít..


mi baj balu? :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345622Next
Add Reply New Topic New Poll