d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Fürdesz/zuhanyzol Minden Szarás Után?
Prev12345618Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 4 2013 02:32pm
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Apr 4 2013 02:37pm
előtte és utána is szoktam zuhanyozni, szarni csak bajcli kocsijára, hogy legyen mit lemosni miközben olajokkal kenegetnek a niggerek
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 4 2013 02:41pm
nem szabad leírni az az n betűs szót.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 4 2013 02:44pm
micsoda _mostfigyeljetekmekkoraszóvicc_ shitstorm van ebben a topikban
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 4 2013 02:46pm
Quote (CyberPunk666 @ 4 Apr 2013 22:41)
nem szabad leírni az az n betűs szót.


sírj még
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 4 2013 02:47pm
Quote (Rawen @ 4 Apr 2013 22:46)
sírj még


Mi ebben a sírás? Én pont leszarom, csak gondoltam nem szeretne suspendet.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 4 2013 02:54pm
Quote (CyberPunk666 @ Apr 4 2013 09:47pm)
Mi ebben a sírás? Én pont leszarom, csak gondoltam nem szeretne suspendet.


ki a faszom vagy te itt?
valami onjelolt mod?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 4 2013 02:59pm
Quote (Flutter @ 4 Apr 2013 22:54)
ki a faszom vagy te itt?
valami onjelolt mod?


Miért te ki a faszom vagy itt, hogy számonkérd? Amúgy ha lenne agyad, akkor észrevehetnéd, hogy csak segíteni próbáltam neki, pontosan tudod, hogy lecsapnak rá a modok. Amúgy reportolva sincs. Ennyit az önjelölt modoskodásomról.
Persze értem, hogy ez neked magas, nem várom el, hogy tőmondatoknál komolyabbat felfogj.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 4 2013 03:05pm
Quote (CyberPunk666 @ Apr 4 2013 09:59pm)
Miért te ki a faszom vagy itt, hogy számonkérd? Amúgy ha lenne agyad, akkor észrevehetnéd, hogy csak segíteni próbáltam neki, pontosan tudod, hogy lecsapnak rá a modok. Amúgy reportolva sincs. Ennyit az önjelölt modoskodásomról.
Persze értem, hogy ez neked magas, nem várom el, hogy tőmondatoknál komolyabbat felfogj.


persze, tettesd az alszentet te nyomorek
akinek nem birod a pofajat azt egybol reportolod

es amugy senki sem kerte a segitsegedet, ha nincs reportolva a post akkor lofaszt se erdekel hogy valaki eppen az indarol postolt, vagy leirta a nigger szot
keves olyan takony van itt a subon mint te aki minden szart reportol, szoval nincs szuksegunk a jotanacsaidra
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 4 2013 03:08pm
Quote (Flutter @ 4 Apr 2013 23:05)
persze, tettesd az alszentet te nyomorek
akinek nem birod a pofajat azt egybol reportolod

es amugy senki sem kerte a segitsegedet, ha nincs reportolva a post akkor lofaszt se erdekel hogy valaki eppen az indarol postolt, vagy leirta a nigger szot
keves olyan takony van itt a subon mint te aki minden szart reportol, szoval nincs szuksegunk a jotanacsaidra


Mert te tudod, hogy ki reportol kit. Apukád a jspnél dolgozik.

Jah értem, nem bírsz, innentől kitaláltad, hogy én ezt csinálom. Szintén komoly értelmi szintre vall.

Btw egyetlen embernek szoktam a posztjait reportolni amikor beugat nekem, az pedig sylke.

Bár nem tudom mi a fasznak magyarázkodok neked, leszarom a nyomorod.

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 4 2013 03:10pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345618Next
Closed New Topic New Poll