Quote (CyberPunk666 @ Apr 4 2013 09:59pm)
Miért te ki a faszom vagy itt, hogy számonkérd? Amúgy ha lenne agyad, akkor észrevehetnéd, hogy csak segíteni próbáltam neki, pontosan tudod, hogy lecsapnak rá a modok. Amúgy reportolva sincs. Ennyit az önjelölt modoskodásomról.
Persze értem, hogy ez neked magas, nem várom el, hogy tőmondatoknál komolyabbat felfogj.
persze, tettesd az alszentet te nyomorek
akinek nem birod a pofajat azt egybol reportolod
es amugy senki sem kerte a segitsegedet, ha nincs reportolva a post akkor lofaszt se erdekel hogy valaki eppen az indarol postolt, vagy leirta a nigger szot
keves olyan takony van itt a subon mint te aki minden szart reportol, szoval nincs szuksegunk a jotanacsaidra