d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > This Is Madness! > The Star Wars Character Torunament
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 29 2013 01:29pm
Quote (TassassinHc @ Mar 29 2013 07:22pm)
az


most meg
Luke / Yoda
Cad Bane / Jabba


imo, Luke és Bane lesznek a nyerők.


sztem Yoda+Jabba
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Mar 29 2013 01:31pm
Quote (Senee @ 29 Mar 2013 20:29)
sztem Yoda+Jabba


a kis zöld nem tudta lenyomni az uralkodót, de Luke rávette az apját, hogy forduljon a mestere ellen.
nem lehet, hogy ne Luke nyerjen.

és Cad Bane pedig nagyon frankó szereplő.
minden rész, amiben szerepelt nagyon jó volt ^^
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 29 2013 01:37pm
Quote (TassassinHc @ Mar 29 2013 07:31pm)
a kis zöld nem tudta lenyomni az uralkodót, de Luke rávette az apját, hogy forduljon a mestere ellen.
nem lehet, hogy ne Luke nyerjen.

és Cad Bane pedig nagyon frankó szereplő.
minden rész, amiben szerepelt nagyon jó volt ^^


amúgy a poén az, hogy egy sw részt se láttam :XD
egyet elkezdtem nézni, abban anakin volt és padméval beszélgettek meg obi-van oktatgatta
padmé megijedt, hogy milyen indulattal beszél anakin stb

nem volt rossz de annyira nem kötött le


a tippjeimet az alapján mondom, hogy a neveket mennyire hallottam már forogni, emberek körében melyik lehet népszerűbb

meglátjuk holnap
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Mar 29 2013 01:47pm
Quote (Senee @ 29 Mar 2013 20:37)
amúgy a poén az, hogy egy sw részt se láttam :XD
egyet elkezdtem nézni, abban anakin volt és padméval beszélgettek meg obi-van oktatgatta
padmé megijedt, hogy milyen indulattal beszél anakin stb

nem volt rossz de annyira nem kötött le


a tippjeimet az alapján mondom, hogy a neveket mennyire hallottam már forogni, emberek körében melyik lehet népszerűbb

meglátjuk holnap


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 29 2013 01:51pm
Quote (TassassinHc @ Mar 29 2013 07:47pm)
http://i2.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/011/113/killyourselves.png


aha
gecilaza

majdnem beírtam egy tl;dr-t de inkább nem
csak nem írogatnék másoknak olyanokat, hogy öljék meg magukat
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Mar 29 2013 01:52pm
Quote (Senee @ 29 Mar 2013 20:51)
aha
gecilaza

majdnem beírtam egy tl;dr-t de inkább nem
csak nem írogatnék másoknak olyanokat, hogy öljék meg magukat


de hogy lehet, h egyetlen SW-t sem láttál? :(
nem hiszem el.
pótold be őket, szerintem még a hétvégén.

és a 4-5-6-1-2-3-4-5-6 ajánlom
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 29 2013 01:55pm
Quote (TassassinHc @ Mar 29 2013 07:52pm)
de hogy lehet, h egyetlen SW-t sem láttál? :(
nem hiszem el.
pótold be őket, szerintem még a hétvégén.

és a 4-5-6-1-2-3-4-5-6 ajánlom


amúgy már gondolkodtam rajta, hogy leülök és megnézem csak ugye össze-vissza vannak a részek :XD

most amit leírtál abban miért szerepel kétszer a 4-5-6?

kezdjem a 4-essel, 5, 6 aztán 1,2,3 és megint nézzem meg a 4-5-6-ot??


megnézem nmagon biztos van vmi sw pack

This post was edited by Senee on Mar 29 2013 01:56pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 29 2013 01:59pm
a 2 nyomorult végre egymásra talált
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 29 2013 02:03pm
Quote (sylke @ Mar 29 2013 07:59pm)
a 2 nyomorult végre egymásra talált


feljelentettelek!
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 29 2013 02:04pm
Quote (Senee @ Mar 29 2013 08:03pm)
feljelentettelek!


tldr
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll