Quote (TassassinHc @ Mar 29 2013 07:31pm)
a kis zöld nem tudta lenyomni az uralkodót, de Luke rávette az apját, hogy forduljon a mestere ellen.
nem lehet, hogy ne Luke nyerjen.
és Cad Bane pedig nagyon frankó szereplő.
minden rész, amiben szerepelt nagyon jó volt ^^
amúgy a poén az, hogy egy sw részt se láttam :XD
egyet elkezdtem nézni, abban anakin volt és padméval beszélgettek meg obi-van oktatgatta
padmé megijedt, hogy milyen indulattal beszél anakin stb
nem volt rossz de annyira nem kötött le
a tippjeimet az alapján mondom, hogy a neveket mennyire hallottam már forogni, emberek körében melyik lehet népszerűbb
meglátjuk holnap