Quote (Vismajor @ 12 Mar 2013 23:43)
Balage olvastad csikós cikksorozatát merci ponton 1962 restaurálásáról? Kurva érdekes.
jójó, merci, nem öreg saab, de akkoris
nem csipázom annyira a csikós cikkeit, a ponton merci pedig nem tetszik, pedig oda vissza vagyok néhány öreg merciért, az új E osztály pedig talán az egyetlen új autó, amire azt mondom, hogy na ez igen, ez fasza, ez nagyon kéne
a saabokat is imádom
szóval nem olvastam, túl sokat írt már róla, meg nekem ezek a makulátlan veteránok nem is nagyon bejövősek