d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev12345630Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 12 2013 04:41pm
Amúgy én tök szívesen méhészkednék egy a6 quattro allroaddal, tök menő lenne
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 12 2013 04:43pm
Balage olvastad csikós cikksorozatát merci ponton 1962 restaurálásáról? Kurva érdekes.
jójó, merci, nem öreg saab, de akkoris
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 12 2013 04:43pm
Quote (bbaallaaggee @ 13 Mar 2013 00:41)
mondjuk akkor felejtsd el a bmwt, magyar utakon használva csak szilentre el lehet költeni egy vagyont, annyi van benne meg olyan gyorsan kopnak


Az baj. Np az a 407 is tet cik am elegge, 1 otletnek eddig jo.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 12 2013 04:43pm
Quote (Vismajor @ 12 Mar 2013 23:41)
Amúgy én tök szívesen méhészkednék egy a6 quattro allroaddal, tök menő lenne


http://www.hasznaltauto.hu/auto/audi/a6_allroad/audi_a6_allroad_quattro_2.5_v6_tdi_tiptronic_hibatlan_legrugo-5482693

tessék. a szopáshoz azért előtte szoktasd hozzá magad valahogy, ezek híresen hulladék autók
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 12 2013 04:45pm
Quote (Vismajor @ 12 Mar 2013 23:43)
Balage olvastad csikós cikksorozatát merci ponton 1962 restaurálásáról? Kurva érdekes.
jójó, merci, nem öreg saab, de akkoris


nem csipázom annyira a csikós cikkeit, a ponton merci pedig nem tetszik, pedig oda vissza vagyok néhány öreg merciért, az új E osztály pedig talán az egyetlen új autó, amire azt mondom, hogy na ez igen, ez fasza, ez nagyon kéne
a saabokat is imádom

szóval nem olvastam, túl sokat írt már róla, meg nekem ezek a makulátlan veteránok nem is nagyon bejövősek
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 12 2013 04:47pm
Quote (bbaallaaggee @ Mar 12 2013 11:45pm)
nem csipázom annyira a csikós cikkeit, a ponton merci pedig nem tetszik, pedig oda vissza vagyok néhány öreg merciért, az új E osztály pedig talán az egyetlen új autó, amire azt mondom, hogy na ez igen, ez fasza, ez nagyon kéne
a saabokat is imádom

szóval nem olvastam, túl sokat írt már róla, meg nekem ezek a makulátlan veteránok nem is nagyon bejövősek


igazából szerintem kurva csunya a ponton, de attól még lenyűgözött egy ilyen régi vas talpraállítása
Egy jó kis 190es ihajtyuhaj elfogadNÁK
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 12 2013 04:47pm
Quote (Anarkin @ 13 Mar 2013 00:34)
tesóméknak Citroen Picasso volt használtan, azzal aztán minden szar baj volt

https://www.google.hu/search?q=Hyundai+Trajet&aq=f&um=1&ie=UTF-8&hl=hu&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=li&biw=1920&bih=1075&sei=4qw%5FUcK3FcqQswb6nYG4CQ

nemrég egy ilyet vettek valami 1.5 milláért, talán 2006-os, de jónak tűnik

szóval ez ilyen zsákbamacska

ezen kívül nem értek hozzá, annyit tudok hogy gurulnia kell kb



Hmm, ez a Trajet se tunik rossznak, de en sem ertek a lovakhoz, szoval csak kulsore es a basic infokra nezve tudok atm velemenyt mondani, arrol, hogy az adott cuccok, amik megtoltik a karosszeriat mit tudnak, arrol fingom sincs. xdd
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 12 2013 04:48pm
Quote (Baleee @ 12 Mar 2013 23:47)
Hmm, ez a Trajet se tunik rossznak, de en sem ertek a lovakhoz, szoval csak kulsore es a basic infokra nezve tudok atm velemenyt mondani, arrol, hogy az adott cuccok, amik megtoltik a karosszeriat mit tudnak, arrol fingom sincs. xdd


ne.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 12 2013 04:50pm
Quote (bbaallaaggee @ 13 Mar 2013 00:48)
ne.


K.
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Mar 12 2013 04:58pm
Amúgy nem tudom, hogy mennyire ajánlatos, de ha én autót vennék akkor banki aukciókon is körül néznék. Legalább egy két oldalt. Azt hallottam lehet ott egy két dolgot találni. de lehet tévedek.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345630Next
Add Reply New Topic New Poll