d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy Ismerted Meg A Barátnődet? > Képekkel Ofc
Prev12345613Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 15 2013 06:48am
Chaten majd msnen beszélgettünk találkoztunk es 3,5 évig elvoltunk

Másik - ezután a csaj után ra írtam egyik volt oszt. tarsamra(csaj), hogy nem tud-e valami jo csajt, mondta hogy a huga szabad. Az 1,5 évig tartott.

Barátom fész ismerősei között nézegettem csajokat találtam egy jot, annyit írtam neki
Mi az nyelve zöld, szarva barba? Spenót.

2 hónapig tartott ez es raebredtem hogy szokek tényleg nem az eseteim.


Azóta forevaalone es nem is érzem úgy, hogy kellene valaki.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 15 2013 06:49am
Hajtottam egy csajra, és mivel elküldött a B tervet választottam és összejöttem a legjobb barátnőjével.
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jan 15 2013 06:49am
Quote (Psyclon @ Jan 15 2013 02:48pm)
Chaten majd msnen beszélgettünk találkoztunk es 3,5 évig elvoltunk

Másik - ezután a csaj után ra írtam egyik volt oszt. tarsamra(csaj), hogy nem tud-e valami jo csajt, mondta hogy a huga szabad. Az 1,5 évig tartott.

Barátom fész ismerősei között nézegettem csajokat találtam egy jot, annyit írtam neki
Mi az nyelve zöld, szarva barba? Spenót.

2 hónapig tartott ez es raebredtem hogy szokek tényleg nem az eseteim.


Azóta forevaalone es nem is érzem úgy, hogy kellene valaki.


wtf
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 15 2013 06:50am
Quote (Liliomtipro @ 15 Jan 2013 13:49)
wtf


Az én hugom is szabad, 14 éves. Bedobom a közösbe
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jan 15 2013 06:51am
Quote (fahrii @ Jan 15 2013 02:50pm)
Az én hugom is szabad, 14 éves. Bedobom a közösbe


pm kriza
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 15 2013 06:52am
Quote (fahrii @ 15 Jan 2013 14:49)
Hajtottam egy csajra, és mivel elküldött a B tervet választottam és összejöttem a legjobb barátnőjével.


ezt mondtad mar neki amugy?
"kedves, oldalbordam! a bnodet akartam oklozni, de o elhajtott, igy kotottem ki nalad. ha maskepp tortent volna, talan egy szal viragot is kaptal volna a par ev alatt. szereto baratod, fahrii!"
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 15 2013 06:52am
Quote (Liliomtipro @ 15 Jan 2013 13:49)
wtf


15 volt a csaj en meg 21. De olyan normális csajom mint amilyen ő volt, sose lesz.

Ha amúgy nem érted, a 3,5 éves kapcsolat után írtam ra volt oszt.tarsamra.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 15 2013 06:56am
Quote (Psyclon @ 15 Jan 2013 13:52)
15 volt a csaj en meg 21. De olyan normális csajom mint amilyen ő volt, sose lesz.

Ha amúgy nem érted, a 3,5 éves kapcsolat után írtam ra volt oszt.tarsamra.


szerintem azt csodalta, hogy a hugat ajanlotta neked
esetleg azt, hogy csajra irtal ra, hogy tud e valami jo csajt
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 15 2013 06:56am
Quote (Eoghan @ Jan 15 2013 01:35pm)
1 oszt.társam volt; suliban.
2 A38-on.
3 neten valami csoportban váltottunk pár szót, majd csönd. majd facebook időszak,felvett,chat. összefutottunk irl, sűrű talik, pár hónap múlva jártunk. volt vmi. barátja csak 250km-re(ekkor már együtt voltunk1 ideje), azt mondta dobta, de közben nem - hazudott mindkettőnknek, szétmentünk(arab volt és szóltak, h vigyázzak vele :( )
4 kettővel ezelőtti exem húga.
5 exem húgának oszt.társa
* tfw no gf


érdekes lehet járni két lánytesóval

Quote (fahrii @ Jan 15 2013 01:50pm)
Az én hugom is szabad, 14 éves. Bedobom a közösbe


arany szívet takar az a pufi mellkas :)

This post was edited by beni on Jan 15 2013 06:59am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 15 2013 06:58am
Quote (ecneB @ 15 Jan 2013 13:52)
ezt mondtad mar neki amugy?
"kedves, oldalbordam! a bnodet akartam oklozni, de o elhajtott, igy kotottem ki nalad. ha maskepp tortent volna, talan egy szal viragot is kaptal volna a par ev alatt. szereto baratod, fahrii!"


Akkor még teljesen más ember voltam egyébként, 1-2 hétig voltunk együtt és egy csomó mindent vettem neki, egy csomó helyre elhívtam, illetve karácsonyra is meglehetősen drága ajándékot kapott.
Úgy jöttünk össze h mivel a barátnőjére hajtottam vele is összehaverkodtam, rohadt jókat beszélgettünk, tényleg olyan volt mintha 1000 éve ismernénk egymást (azóta se beszélgettem csajjal olyan sokat).
Aztán egyszer bejött hozzánk, néztünk szauszparkot én meg megcsókoltam, viszonozta is, jártunk pár hétig titokban, aztán mivel jött a karácsony vettem neki ajándékot is meg elhívtam nyíregyházára sétálni, ő meg hótt szarul érezte magát mert nem vett semmit.
Aztán valszeg kiderült hogy együttvagyunk, beszélt a csajjal akire hajtottam azelőtt és írta hogy ne találkozzunk többet... mondom okj.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345613Next
Add Reply New Topic New Poll