Quote (GoreKnight9 @ Dec 16 2012 01:14am)
baszki
a 2 cigany is be volt fosva amikor lebukott
mindenki befosik ha lebukik talan csak a legprofibbak nem
lopott vagy nem?
ne basztassuk mar ezt a temat
amugy is mondta neki tomcat asszem hogy miert nem vitte el a rendorsegre ott volt 2 sarokra tole
akkor meg jott a most halt meg anyam apam dologgal ami ha igaz akkor sajnalom de attol fuggetlenul tolvaj
akkor úgy mondom, hogy nem az a begyakorlott szöveg volt, meg beleesett a 15 pénztárca a babakocsiba-szöveg...
tolvajnak tolvaj, de ilyenek nem történnek meg jóformán, hogy egy totál gazdátlan, lezáratlan bicikli van az út közepén
a gyereknek volt egy kurva hülye döntése, ezek meg szopatták napokig, meg akarták nézni hol lakik, hogy basztassák továbbra is
a legtöbb ember itt csinált már olyat, amiért elviehették volna a rendőrök, feltételezem a nagyját meg is bánta az illető, még ha nem is bukott le, de nem ezt kéne bemutatni, hogy a hülyegyerek eltolta a gazdátlannak tűnő biciklit, hanem azt, aki 15 mp alatt lekattintja a zárat és már 3 saroknyira jár vele