d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tolvajkergetők
Prev12345623Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 15 2012 05:14pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 16 2012 01:12am)
hátde azt nem fogja már megtalálni a gazdája. a bringát meg ez az ember ellopta és kész, habár a műsorba tényleg 1 szar volt, mert nem erről kéne szólnia, de a tolvaj az tolvaj, nem?


de most maga a videósorozat a nagyobb tételekről szól, azokról, akik több biciklit lopnak, ebből élnek, satöbbi. ennyi erővel kitehetnének az utca közepére egy pénztárcát is, és várni hogy ki teszi el, viszi el a rendőrségre, veszi ki a pénzt, aztán utánamenni acsarkodni, hogy tehazugtolvajgeci
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 15 2012 05:16pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 Dec 2012 01:12)
hátde azt nem fogja már megtalálni a gazdája. a bringát meg ez az ember ellopta és kész, habár a műsorba tényleg 1 szar volt, mert nem erről kéne szólnia, de a tolvaj az tolvaj, nem?


a tolvaj az tolvaj, de szerintem az akkorse lopás
kb félúton van a bezáratlan autó meg a tízezres között inkább
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 15 2012 05:18pm
Quote (Jancsipapa @ Dec 16 2012 12:14am)
de most maga a videósorozat a nagyobb tételekről szól, azokról, akik több biciklit lopnak, ebből élnek, satöbbi. ennyi erővel kitehetnének az utca közepére egy pénztárcát is, és várni hogy ki teszi el, viszi el a rendőrségre, veszi ki a pénzt, aztán utánamenni acsarkodni, hogy tehazugtolvajgeci


énis mondtam, hogy a műsorba kurvára kár volt ilyet betenni, mert ez a többihez képest sokkal kisebb súlyú, de én akkorsem sajnálom ezt az embert, szerintem 1 féreg ugyanúgy.

Quote (bajcli @ Dec 16 2012 12:16am)
a tolvaj az tolvaj, de szerintem az akkorse lopás
kb félúton van a bezáratlan autó meg a tízezres között inkább


hát akkor most elmegyek a strandra, és a magárahagyott táskákat kifosztogatom, azse lopás? :D
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 15 2012 05:19pm
Quote (GoreKnight9 @ Dec 16 2012 01:14am)
baszki
a 2 cigany is be volt fosva amikor lebukott
mindenki befosik ha lebukik talan csak a legprofibbak nem
lopott vagy nem?
ne basztassuk mar ezt a temat
amugy is mondta neki tomcat asszem hogy miert nem vitte el a rendorsegre ott volt 2 sarokra tole
akkor meg jott a most halt meg anyam apam dologgal ami ha igaz akkor sajnalom de attol fuggetlenul tolvaj


akkor úgy mondom, hogy nem az a begyakorlott szöveg volt, meg beleesett a 15 pénztárca a babakocsiba-szöveg...
tolvajnak tolvaj, de ilyenek nem történnek meg jóformán, hogy egy totál gazdátlan, lezáratlan bicikli van az út közepén
a gyereknek volt egy kurva hülye döntése, ezek meg szopatták napokig, meg akarták nézni hol lakik, hogy basztassák továbbra is
a legtöbb ember itt csinált már olyat, amiért elviehették volna a rendőrök, feltételezem a nagyját meg is bánta az illető, még ha nem is bukott le, de nem ezt kéne bemutatni, hogy a hülyegyerek eltolta a gazdátlannak tűnő biciklit, hanem azt, aki 15 mp alatt lekattintja a zárat és már 3 saroknyira jár vele
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 15 2012 05:23pm
Quote (Jancsipapa @ 16 Dec 2012 00:53)
ott azért valószínűleg van olyan dokumentum, ami igazolja hogy xy a tulaj, az megint más

de mondjuk a faszom se érti azt a tagot, nem érezte hogy nem túl életszerű egy full extrás bicikli a semmi közepén, lezáratlanul?


ha lenne eleg esze, akkor gondolom nem biciklitolvajkent tengetne mindennapjait
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 15 2012 05:23pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 Dec 2012 01:18)
énis mondtam, hogy a műsorba kurvára kár volt ilyet betenni, mert ez a többihez képest sokkal kisebb súlyú, de én akkorsem sajnálom ezt az embert, szerintem 1 féreg ugyanúgy.



hát akkor most elmegyek a strandra, és a magárahagyott táskákat kifosztogatom, azse lopás? :D


Quote (bajcli @ 16 Dec 2012 00:19)
azon énis leakadtam kicsit, hogy az most mitől lopás, ha sehogy nincs jelezve, hogy arra a biciklire valaki tulajdonjogot formál


Please correct the following errors:
You must enter a message.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 15 2012 05:23pm
mondjuk én utoljára 12 évesen loptam valamit, aztis boltból de megis bántam mint a szar, embertől meg még soha, mert nem bírja a lelkiismeretem. egyszer még diablos karrierem elején leszkemmeltem valakit jsp tradenél asszem 1 sojjal, mert előre adott meg fasztudja, és akkor még elég szigorúak voltak a szabályok, hogy mitkell csinálni hogy postolhass scammer accusationsba, ő meg jópár lépést kihagyott. miután odaadta logoutoltam bnetről, de olyan rosszul éreztem magam tőle hogy kb 15 mp múlva visszalogoltam, még open volt a game, és visszaadtam neki meg mondtam hogy sajnálom. brool story co


innentől kezdve ki mit lopott már topic

Quote (bajcli @ Dec 16 2012 12:23am)
Please correct the following errors:
You must enter a message.


jó hát ahogy érzed, szerintem ugyanolyan lopás, nemfogok erről vitatkozni

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 15 2012 05:24pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 15 2012 05:24pm
latom bajcli te is atmentel jogbol :>
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 15 2012 05:25pm
irtam tldrt de mindegy bajcli szerint ugysem lesz tolvaj a gyerek


mesh kerdesere valaszolva boltbol LIMO italport kb 10 evesen
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 15 2012 05:26pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 Dec 2012 01:23)
mondjuk én utoljára 12 évesen loptam valamit, aztis boltból de megis bántam mint a szar, embertől meg még soha, mert nem bírja a lelkiismeretem. egyszer még diablos karrierem elején leszkemmeltem valakit jsp tradenél asszem 1 sojjal, mert előre adott meg fasztudja, és akkor még elég szigorúak voltak a szabályok, hogy mitkell csinálni hogy postolhass scammer accusationsba, ő meg jópár lépést kihagyott. miután odaadta logoutoltam bnetről, de olyan rosszul éreztem magam tőle hogy kb 15 mp múlva visszalogoltam, még open volt a game, és visszaadtam neki meg mondtam hogy sajnálom. brool story co


innentől kezdve ki mit lopott már topic



jó hát ahogy érzed, szerintem ugyanolyan lopás, nemfogok erről vitatkozni


Egyszer alltam egy mulegameben amig egy haverom lepakolta DIRt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345623Next
Add Reply New Topic New Poll