d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Történt Velem > :(
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 9 2012 08:11am
Quote (shelby_33 @ Dec 9 2012 12:55pm)
hi
angrybug- nak irtam hogy kitartas elhiszem milyen szar lehet neki és irtam hogy lehet az én helyzetem szarabb.


töredékét nem írom le a dolgoknak, mert eléggé cry me a river tldr sztori lenne. De a tüdőmben 1 centit se csökkentek az áttétek eddig, ami nagyon szomorú
Atm 50%-ban orvosok szerint halálra vagyok ítélve

de ebben ofc kurvára nem hiszek
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Dec 9 2012 08:20am
Quote (AngryBug @ Dec 9 2012 02:11pm)
töredékét nem írom le a dolgoknak, mert eléggé cry me a river tldr sztori lenne. De a tüdőmben 1 centit se csökkentek az áttétek eddig, ami nagyon szomorú
Atm 50%-ban orvosok szerint halálra vagyok ítélve

de ebben ofc kurvára nem hiszek


ne is
nekik sosem szabad hinni.
ám bocsi ha megbántottalak!
ajánlom figyelmedbe!!!!!!! nem tudok hiszel e benne vagy sem de nekem nagyon bevált az intenzíven is.
AGYKONTROL !!!!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll