d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quake Live Topic > Aka Nyariruha Blogol Neha
Prev12345614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 4 2012 02:09pm
Quote (Smat @ 4 Dec 2012 20:02)
10 perc azon vitázunk hogy melyik mapokat bannoltuk ki már, és mik vannak még bent.
7 geci map van bazdmeg.


És inkább ffelem mert no premium access, freebe meg nincs semmi olyan ami a mappoolban van.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 4 2012 02:15pm
Quote (Smat @ 4 Dec 2012 21:09)
És inkább ffelem mert no premium access, freebe meg nincs semmi olyan ami a mappoolban van.


smat : D
elvileg az admin tud szervert spawnolni, ha kell, DE AZERT VESZTETTEL VOLNA .DDDDDDDDD

en is veszitettem btw

This post was edited by SummertimeClothes on Dec 4 2012 02:16pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 4 2012 02:16pm
Quote (SummertimeClothes @ 4 Dec 2012 20:15)
smat : D
elvileg az admin tud szervert spawnolni, ha kell, DE AZERT VESZTETTEL VOLNA .DDDDDDDDD


Tudom, ezért inkább nem is mentem, csak felbasztam volna magamat. :DD
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 4 2012 02:18pm
Quote (SummertimeClothes @ 4 Dec 2012 20:15)
smat : D
elvileg az admin tud szervert spawnolni, ha kell, DE AZERT VESZTETTEL VOLNA .DDDDDDDDD

en is veszitettem btw


1v1 me nob.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 4 2012 02:20pm
Quote (Smat @ 4 Dec 2012 21:18)
1v1 me nob.


inkabb cazok, ott meg fun is tud lenni hogy noobok ellen vagy
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 4 2012 02:21pm
Quote (SummertimeClothes @ 4 Dec 2012 20:20)
inkabb cazok, ott meg fun is tud lenni hogy noobok ellen vagy


Pff, bármikor 20-0ba verlek. :(
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 4 2012 02:38pm
ennek utánanézek és picsán lövetem magam, ha meg tudom oldani egyszerűen
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 5 2012 10:38am
bevetettem a kapcsolataimat :~)
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 5 2012 10:43am
Quote (SummertimeClothes @ 5 Dec 2012 17:38)
bevetettem a kapcsolataimat :~)
http://www.youtube.com/watch?v=iqK07tMjwAM


cba vegignezni, bennevagy vhol?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 5 2012 10:45am
Quote (Floodban @ 5 Dec 2012 17:43)
cba vegignezni, bennevagy vhol?


nem :mellow:
asszem ket movie is van, amiben benne vagyok fragkent, de egyiknek se tudom a nevet szoval nem fogom kikeresni
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345614Next
Add Reply New Topic New Poll