☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Quake Live Topic > Aka Nyariruha Blogol Neha
Prev
1
2
3
4
5
6
14
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 4549
Replies: 133
Track Topic
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#31
Dec 4 2012 02:09pm
Quote (Smat @ 4 Dec 2012 20:02)
10 perc azon vitázunk hogy melyik mapokat bannoltuk ki már, és mik vannak még bent.
7 geci map van bazdmeg.
És inkább ffelem mert no premium access, freebe meg nincs semmi olyan ami a mappoolban van.
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#32
Dec 4 2012 02:15pm
Quote (Smat @ 4 Dec 2012 21:09)
És inkább ffelem mert no premium access, freebe meg nincs semmi olyan ami a mappoolban van.
smat : D
elvileg az admin tud szervert spawnolni, ha kell, DE AZERT VESZTETTEL VOLNA .DDDDDDDDD
en is veszitettem btw
This post was edited by SummertimeClothes on Dec 4 2012 02:16pm
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#33
Dec 4 2012 02:16pm
Quote (SummertimeClothes @ 4 Dec 2012 20:15)
smat : D
elvileg az admin tud szervert spawnolni, ha kell, DE AZERT VESZTETTEL VOLNA .DDDDDDDDD
Tudom, ezért inkább nem is mentem, csak felbasztam volna magamat. :DD
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#34
Dec 4 2012 02:18pm
Quote (SummertimeClothes @ 4 Dec 2012 20:15)
smat : D
elvileg az admin tud szervert spawnolni, ha kell, DE AZERT VESZTETTEL VOLNA .DDDDDDDDD
en is veszitettem btw
1v1 me nob.
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#35
Dec 4 2012 02:20pm
Quote (Smat @ 4 Dec 2012 21:18)
1v1 me nob.
inkabb cazok, ott meg fun is tud lenni hogy noobok ellen vagy
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#36
Dec 4 2012 02:21pm
Quote (SummertimeClothes @ 4 Dec 2012 20:20)
inkabb cazok, ott meg fun is tud lenni hogy noobok ellen vagy
Pff, bármikor 20-0ba verlek.
TassassinHc
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold
:
3.03
#37
Dec 4 2012 02:38pm
ennek utánanézek és picsán lövetem magam, ha meg tudom oldani egyszerűen
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#38
Dec 5 2012 10:38am
bevetettem a kapcsolataimat :~)
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#39
Dec 5 2012 10:43am
Quote (SummertimeClothes @ 5 Dec 2012 17:38)
bevetettem a kapcsolataimat :~)
http://www.youtube.com/watch?v=iqK07tMjwAM
cba vegignezni, bennevagy vhol?
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#40
Dec 5 2012 10:45am
Quote (Floodban @ 5 Dec 2012 17:43)
cba vegignezni, bennevagy vhol?
nem
asszem ket movie is van, amiben benne vagyok fragkent, de egyiknek se tudom a nevet szoval nem fogom kikeresni
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
14
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact