d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Igazolvány Kérdés
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 08:08pm
Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 02:04am)
ki az az állat aki azt mondja elveszítette mikor úgy 4231423423243szor drágább : D


nem mondhatod, hogy új lakcímet akarsz, ha közbe ugyanazt a lakcímet mondod ahova már be vagy jelentve
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Nov 27 2012 08:13pm
Quote (Senee @ 28 Nov 2012 03:08)
nem mondhatod, hogy új lakcímet akarsz, ha közbe ugyanazt a lakcímet mondod ahova már be vagy jelentve


átköltözött a másik szobába!
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2012 08:16pm
Quote (Senee @ Nov 28 2012 04:08am)
nem mondhatod, hogy új lakcímet akarsz, ha közbe ugyanazt a lakcímet mondod ahova már be vagy jelentve


ellopták = sokkal kevesebbe kerül újat csináltatni
ti noobok

This post was edited by SnoopDogg on Nov 27 2012 08:17pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 08:18pm
Quote (fleSs @ Nov 28 2012 02:13am)
átköltözött a másik szobába!


:XD:XD:X:

max úgy lehetne h haverod (aki egy ingatlan tulajdonosa) az átirat téged oda aztán te meg vissza
me kell a tulajdonos aláirása ilyenkor


Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 02:16am)
ellopták = sokkal kevesebbe kerül. 
ti noobok


nem hiszem, hogy tennének különbséget elveszett és ellopták között
MEH MI A FASZRA KELEN EGY ZSIVÁNYNAK EGY LAKCIMKÁRTYA :XD:XD:X
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2012 08:20pm
Quote (Senee @ Nov 28 2012 04:18am)
:XD:XD:X:

max úgy lehetne h haverod (aki egy ingatlan tulajdonosa) az átirat téged oda aztán te meg vissza
me kell a tulajdonos aláirása ilyenkor




nem hiszem, hogy tennének különbséget elveszett és ellopták között
MEH MI A FASZRA KELEN EGY ZSIVÁNYNAK EGY LAKCIMKÁRTYA :XD:XD:X


pedig kurvára de : )
ne legyél már fogyatékos amúgy... nem az a lényeg , h mire kell a zsiványnak, hanem, h mi a fedő sztorid.. pénztárcádban volt kiraboltak etc
inb4 mire kellett neki a pénztárcád

de amúgy oda adod az ellenőrnek más lakcímét = bérlet (kivéve ahol előre fel kell mutatnod jegyet/bérletet)
és az a szép az egészben, h le se bukhatsz vele + meg se szopatod azt akiét használod mert ha bejelentette, h ellopták akkor hiába éltek vissza vele és büntették meg 23423ezerszer nem kell kifizetnie a bírságot = ]

én a saját lakcímem lazán odaadom ellenőrnek mindig ha jön.. egyszer ellopták .. kaptam már vagy 200ezerről számlát a bkvtól és 1 forintot se kellett kifizetnem, mert azt mondtam én bejelentettem h ellopták visszaélnek vele, ennek a rendőrségen van nyoma (mármint h ellopták) így nem kell fizetni gg wp no re

This post was edited by SnoopDogg on Nov 27 2012 08:29pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 08:23pm
Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 02:20am)
pedig kurvára de : )
ne legyél már fogyatékos amúgy... nem az a lényeg , h mire kell a zsiványnak, hanem, h mi a fedő sztorid.. pénztárcádban volt kiraboltak etc
inb4 mire kellett neki a pénztárcád

ennyi erővel mindenki azt mondaná, hogy ellopták
mert a hivatal úgy áll hozzá, hogy; "jaj, szegény, akkor ingyen csinálunk neki másikat"
ha elveszted akkor meg "hülye nyomorék, miért nem figyelsz jobban!"?!

szerintem az állam leszarja, hogy a sok rabszolgageci hogy fosztja-bassza szarrá egymást
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2012 08:28pm
Quote (Senee @ Nov 28 2012 04:23am)
ennyi erővel mindenki azt mondaná, hogy ellopták
mert a hivatal úgy áll hozzá, hogy; "jaj, szegény, akkor ingyen csinálunk neki másikat"
ha elveszted akkor meg "hülye nyomorék, miért nem figyelsz jobban!"?!

szerintem az állam leszarja, hogy a sok rabszolgageci hogy fosztja-bassza szarrá egymást


saját tapasztalat.. és igen aki nem fogyatékos vagy tud erről az mind azt mondja ellopták..
most mondhatod itt, h te mit hiszel és mit nem de én tényeket közlök

This post was edited by SnoopDogg on Nov 27 2012 08:30pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 08:30pm
Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 02:28am)
saját tapasztalat.. és igen aki nem fogyatékos vagy nem tud erről az mind azt mondja ellopták..
most mondhatod itt, h te mit hiszel és mit nem de én tényeket közlök


ha tényleg ilyen a hivatalos hozzáállás akkor sztem már értem a cigányokat
JAJ HÁ NINCS MIT CSINÁNI AZ URAM MEGVAKÚT JAJ HÁ A LÁBAM LE VAN ROKKANVA HÁ

hmm
lehet nekem is így kéne
JAJ HÁT EZ JAJ HÁT AZ JAJ HÁT A KICSIFASZOM

én is ingyen akarok élni :XD:XD:
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2012 08:31pm
Quote (Senee @ Nov 28 2012 04:30am)
ha tényleg ilyen a hivatalos hozzáállás akkor sztem már értem a cigányokat
JAJ HÁ NINCS MIT CSINÁNI AZ URAM MEGVAKÚT JAJ HÁ A LÁBAM LE VAN ROKKANVA HÁ

hmm
lehet nekem is így kéne
JAJ HÁT EZ JAJ HÁT AZ JAJ HÁT A KICSIFASZOM

én is ingyen akarok élni :XD:XD:


fentebb leírtam, h lehet bérleted mindenre ahol nem előre kell felmutatni a jegyet/bérletet ^^
kiskapuk mindig vannak : (

This post was edited by SnoopDogg on Nov 27 2012 08:31pm
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Nov 27 2012 08:32pm
Quote (SnoopDogg @ 28 Nov 2012 03:28)
saját tapasztalat.. és igen aki nem fogyatékos vagy tud erről az mind azt mondja ellopták..
most mondhatod itt, h te mit hiszel és mit nem de én tényeket közlök


hát elég szerencsés tapasztalat lehet, mert még a rendőrségi papírral sem pótolnak semmilyen okmányt ingyen
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll