Quote (Senee @ Nov 28 2012 04:18am)
:XD:XD:X:
max úgy lehetne h haverod (aki egy ingatlan tulajdonosa) az átirat téged oda aztán te meg vissza
me kell a tulajdonos aláirása ilyenkor
nem hiszem, hogy tennének különbséget elveszett és ellopták között
MEH MI A FASZRA KELEN EGY ZSIVÁNYNAK EGY LAKCIMKÁRTYA :XD:XD:X
pedig kurvára de : )
ne legyél már fogyatékos amúgy... nem az a lényeg , h mire kell a zsiványnak, hanem, h mi a fedő sztorid.. pénztárcádban volt kiraboltak etc
inb4 mire kellett neki a pénztárcád
de amúgy oda adod az ellenőrnek más lakcímét = bérlet (kivéve ahol előre fel kell mutatnod jegyet/bérletet)
és az a szép az egészben, h le se bukhatsz vele + meg se szopatod azt akiét használod mert ha bejelentette, h ellopták akkor hiába éltek vissza vele és büntették meg 23423ezerszer nem kell kifizetnie a bírságot = ]
én a saját lakcímem lazán odaadom ellenőrnek mindig ha jön.. egyszer ellopták .. kaptam már vagy 200ezerről számlát a bkvtól és 1 forintot se kellett kifizetnem, mert azt mondtam én bejelentettem h ellopták visszaélnek vele, ennek a rendőrségen van nyoma (mármint h ellopták) így nem kell fizetni gg wp no re
This post was edited by SnoopDogg on Nov 27 2012 08:29pm