Quote (Inakwo @ 10 Sep 2012 19:54)
engem helyettesnek sem vettek volna fel itthon, pedig diplomám volt, nyelvizsga és még raktározásbol irtam a szakdogámat is...
ő meg raktárveztő helyettes volt...
Semmi extrát nem kellett csinálni, word-excel, telefonálni, faxolni, kiadni a munkát, nyomtatni, meg néha kimenni körülnézni hogy minden rendben van-e, Magyarországon meg a tescoba nem akartak felvenni diákmunkára. ADDSA::SS