d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Munkad Gombockak
Prev12345614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 10 2012 01:54pm
Quote (meatyowllegs @ 10 Sep 2012 20:51)
tfw ráktervezőnek olvastam és wtf fejet vágtam irl


engem helyettesnek sem vettek volna fel itthon, pedig diplomám volt, nyelvizsga és még raktározásbol irtam a szakdogámat is...

ő meg raktárveztő helyettes volt...
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 10 2012 01:54pm
ferfi modellkent probalok elhelyezkedni
kepeim megtalalhatok lookbookon, a tumblremen valamint redditen
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 10 2012 01:54pm
Quote (GoreKnight9 @ 10 Sep 2012 19:50)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


???


Quote (meatyowllegs @ 10 Sep 2012 19:51)
tfw ráktervezőnek olvastam és wtf fejet vágtam irl


Kisbalázs. :C
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 10 2012 01:55pm
Quote (SummertimeClothes @ 10 Sep 2012 21:54)
ferfi modellkent probalok elhelyezkedni
kepeim megtalalhatok lookbookon, a tumblremen valamint redditen


Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 10 2012 01:56pm
Quote (Inakwo @ 10 Sep 2012 19:54)
engem helyettesnek sem vettek volna fel itthon, pedig diplomám volt, nyelvizsga és még raktározásbol irtam a szakdogámat is...

ő meg raktárveztő helyettes volt...


Semmi extrát nem kellett csinálni, word-excel, telefonálni, faxolni, kiadni a munkát, nyomtatni, meg néha kimenni körülnézni hogy minden rendben van-e, Magyarországon meg a tescoba nem akartak felvenni diákmunkára. ADDSA::SS
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Sep 10 2012 01:57pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 10 Sep 2012 21:51)
egyetista geci


ez
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 10 2012 01:58pm
Quote (Inakwo @ 10 Sep 2012 21:33)
tanulok mester képzésben és a családi vállalkozásban melozok


mesterképzésben*

angolt tanítok geci sok pénzért, ahzok, meg egyetista vagyok
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 10 2012 01:59pm
laci faszát szopom 24/7 természetesen
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 10 2012 01:59pm
én nyerem a pénzt
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 10 2012 01:59pm
Quote (GoreKnight9 @ 10 Sep 2012 21:55)
http://i.imgur.com/EfNUg.jpg



na de most ezt a topicot nem akarom szetbaszni a legujabb outfitjeimmel, van benne potencial

Quote (RRC @ 10 Sep 2012 21:58)
mesterképzésben*

angolt tanítok geci sok pénzért, ahzok, meg egyetista vagyok


mennyi az annyi

This post was edited by SummertimeClothes on Sep 10 2012 02:00pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345614Next
Add Reply New Topic New Poll