☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Iskolaköpeny
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1007
Replies: 44
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#31
Aug 30 2012 07:26am
Quote (Baleee @ 30 Aug 2012 15:25)
Szerintem a rajzoltakra gondolt.
Ja akkor nem
InfamousMythos
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold
:
23,221.48
#32
Aug 30 2012 07:27am
Quote (Rawen @ 30 Aug 2012 15:25)
Ronda mind.
azert vannak ott is jo bigek
Quote (Baleee @ 30 Aug 2012 15:25)
Szerintem a rajzoltakra gondolt.
rajzoltbol csak a pina erdekel ;>
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#33
Aug 30 2012 07:28am
Quote (InfamousMythos @ 30 Aug 2012 15:27)
azert vannak ott is jo bigek
rajzoltbol csak a pina erdekel ;>
Ja mondjuk a nők 0.1%-a, szóval nem számít. A többi mind ronda.
InfamousMythos
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold
:
23,221.48
#34
Aug 30 2012 07:29am
Quote (Rawen @ 30 Aug 2012 15:28)
Ja mondjuk a nők 0.1%-a, szóval nem számít. A többi mind ronda.
kicsit tovabb kell keresni kit eroszakolok meg
nem nagy ugy
TassassinHc
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold
:
3.03
#35
Aug 30 2012 09:51am
iskola egyenruha, ahogy beni említette.
egyen cipő, egyen zokni.
a többi meg nézi.
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#36
Aug 30 2012 09:57am
mi geci gazdagok vagyunk és mindig menő cuccokban jártam suliba, ennek ellenére támogatnám, mert viszont volt sok ember aki nem engedhette meg magának vagy örökölt, szakadt, gáz cuccokat hordott és szopatták is érte
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#37
Aug 30 2012 10:14am
Utáltam a köpenyt.
kusziyoker
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold
:
794.44
#38
Aug 30 2012 10:22am
A csajok bikinibe (a csunya csajok meg sioveralba) fiuk kopenybe ofc
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#39
Aug 30 2012 10:31am
Quote (xGurke @ 30 Aug 2012 17:57)
mi geci gazdagok vagyunk és mindig menő cuccokban jártam suliba, ennek ellenére támogatnám, mert viszont volt sok ember aki nem engedhette meg magának vagy örökölt, szakadt, gáz cuccokat hordott és szopatták is érte
land rover etc
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#40
Sep 6 2012 03:48pm
Szerintem valami egyenruha jo otlet lenne de kopeny? wtf
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact