d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Iskolaköpeny
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 30 2012 07:26am
Quote (Baleee @ 30 Aug 2012 15:25)
Szerintem a rajzoltakra gondolt.


Ja akkor nem
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Aug 30 2012 07:27am
Quote (Rawen @ 30 Aug 2012 15:25)
Ronda mind.


azert vannak ott is jo bigek

Quote (Baleee @ 30 Aug 2012 15:25)
Szerintem a rajzoltakra gondolt.


rajzoltbol csak a pina erdekel ;>
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 30 2012 07:28am
Quote (InfamousMythos @ 30 Aug 2012 15:27)
azert vannak ott is jo bigek



rajzoltbol csak a pina erdekel ;>


Ja mondjuk a nők 0.1%-a, szóval nem számít. A többi mind ronda.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Aug 30 2012 07:29am
Quote (Rawen @ 30 Aug 2012 15:28)
Ja mondjuk a nők 0.1%-a, szóval nem számít. A többi mind ronda.


kicsit tovabb kell keresni kit eroszakolok meg
nem nagy ugy
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Aug 30 2012 09:51am
iskola egyenruha, ahogy beni említette.
egyen cipő, egyen zokni.


a többi meg nézi.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 30 2012 09:57am
mi geci gazdagok vagyunk és mindig menő cuccokban jártam suliba, ennek ellenére támogatnám, mert viszont volt sok ember aki nem engedhette meg magának vagy örökölt, szakadt, gáz cuccokat hordott és szopatták is érte
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Aug 30 2012 10:14am
Utáltam a köpenyt.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 30 2012 10:22am
A csajok bikinibe (a csunya csajok meg sioveralba) fiuk kopenybe ofc
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 30 2012 10:31am
Quote (xGurke @ 30 Aug 2012 17:57)
mi geci gazdagok vagyunk és mindig menő cuccokban jártam suliba, ennek ellenére támogatnám, mert viszont volt sok ember aki nem engedhette meg magának vagy örökölt, szakadt, gáz cuccokat hordott és szopatták is érte


land rover etc
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 6 2012 03:48pm
Szerintem valami egyenruha jo otlet lenne de kopeny? wtf
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll