☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Guild Wars 2
Prev
1
2
3
4
5
6
78
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 18330
Replies: 778
Track Topic
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#31
Jul 31 2012 01:26pm
Elgondolkodtam rajta, de en odzokodom az mmoktol, tulsagosan elvenne az eletem. Elozo felev igy is el lett kurva a diablo miatt, nameg valszeg a dietambol se lenne semmi.
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#32
Jul 31 2012 01:42pm
elsovel nagyon sokat jatszottam, masodik kb nem erdekel
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#33
Jul 31 2012 01:43pm
Quote (Moonflow @ 31 Jul 2012 21:42)
elsovel nagyon sokat jatszottam, masodik kb nem erdekel
lesajnalod?
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#34
Jul 31 2012 01:44pm
Quote (RRC @ 31 Jul 2012 20:43)
lesajnalod?
kb igy lesajnalom, ja
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#35
Jul 31 2012 03:25pm
haveromék nagyon rápörögtek a témára, de mikor elgondolkozom, hogy lehet meg kéne nézni, megnézek 1-2 videot, azt elmegy a grafika miatt a kedvem tőle
btw aug. 2-ig 55 helyett csak 44 euro
farki
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold
:
1,080.60
#36
Jul 31 2012 03:28pm
Quote (Saenchai @ 31 Jul 2012 22:25)
haveromék nagyon rápörögtek a témára, de mikor elgondolkozom, hogy lehet meg kéne nézni, megnézek 1-2 videot, azt elmegy a grafika miatt a kedvem tőle
btw aug. 2-ig 55 helyett csak 44 euro
wtf, hol?
hivatalos siteon 55-t ír
This post was edited by farki on Jul 31 2012 03:28pm
BmA_BeMyAngel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold
:
834.97
#37
Jul 31 2012 03:31pm
Quote (Saenchai @ Jul 31 2012 10:25pm)
haveromék nagyon rápörögtek a témára, de mikor elgondolkozom, hogy lehet meg kéne nézni, megnézek 1-2 videot, azt elmegy a grafika miatt a kedvem tőle
btw aug. 2-ig 55 helyett csak 44 euro
ha ez igaz akkor fka u afrki
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#38
Jul 31 2012 03:38pm
Quote (farki @ Jul 31 2012 11:28pm)
wtf, hol?
hivatalos siteon 55-t ír
http://www.greenmangaming
pont com/search/?q=guild+wars+2
Voucher (kupon) dobozba másold be ezt: PLAYF-SURVY-VOUCH
farki
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold
:
1,080.60
#39
Jul 31 2012 03:41pm
[QUOTE=Saenchai,31 Jul 2012 22:38]
http://www.greenmangaming/
pont com/search/?q=guild+wars+2
Voucher (kupon) dobozba másold be ezt: PLAYF-SURVY-VOUCH[/QUOTE
fak, én 48-ért vettem :C
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#40
Jul 31 2012 03:44pm
na majd még holnap eldöntöm mi legyen, igazából a 12k annyira nem is lenne olyan kurvára húzós érte, de attól félek, hogy 1-2 hét után ráunnék, mint az összes többi mmo-ra
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
78
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact