d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev12345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 31 2012 01:26pm
Elgondolkodtam rajta, de en odzokodom az mmoktol, tulsagosan elvenne az eletem. Elozo felev igy is el lett kurva a diablo miatt, nameg valszeg a dietambol se lenne semmi.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 31 2012 01:42pm
elsovel nagyon sokat jatszottam, masodik kb nem erdekel
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 31 2012 01:43pm
Quote (Moonflow @ 31 Jul 2012 21:42)
elsovel nagyon sokat jatszottam, masodik kb nem erdekel


lesajnalod?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 31 2012 01:44pm
Quote (RRC @ 31 Jul 2012 20:43)
lesajnalod?


kb igy lesajnalom, ja
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 31 2012 03:25pm
haveromék nagyon rápörögtek a témára, de mikor elgondolkozom, hogy lehet meg kéne nézni, megnézek 1-2 videot, azt elmegy a grafika miatt a kedvem tőle :(

btw aug. 2-ig 55 helyett csak 44 euro
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 31 2012 03:28pm
Quote (Saenchai @ 31 Jul 2012 22:25)
haveromék nagyon rápörögtek a témára, de mikor elgondolkozom, hogy lehet meg kéne nézni, megnézek 1-2 videot, azt elmegy a grafika miatt a kedvem tőle :(

btw aug. 2-ig 55 helyett csak 44 euro


wtf, hol?
hivatalos siteon 55-t ír

This post was edited by farki on Jul 31 2012 03:28pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2012 03:31pm
Quote (Saenchai @ Jul 31 2012 10:25pm)
haveromék nagyon rápörögtek a témára, de mikor elgondolkozom, hogy lehet meg kéne nézni, megnézek 1-2 videot, azt elmegy a grafika miatt a kedvem tőle :(

btw aug. 2-ig 55 helyett csak 44 euro


ha ez igaz akkor fka u afrki
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 31 2012 03:38pm
Quote (farki @ Jul 31 2012 11:28pm)
wtf, hol?
hivatalos siteon 55-t ír


http://www.greenmangaming pont com/search/?q=guild+wars+2

Voucher (kupon) dobozba másold be ezt: PLAYF-SURVY-VOUCH
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 31 2012 03:41pm
[QUOTE=Saenchai,31 Jul 2012 22:38]http://www.greenmangaming/ pont com/search/?q=guild+wars+2

Voucher (kupon) dobozba másold be ezt: PLAYF-SURVY-VOUCH[/QUOTE

fak, én 48-ért vettem :C
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 31 2012 03:44pm
na majd még holnap eldöntöm mi legyen, igazából a 12k annyira nem is lenne olyan kurvára húzós érte, de attól félek, hogy 1-2 hét után ráunnék, mint az összes többi mmo-ra
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345678Next
Add Reply New Topic New Poll