d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Pörkölt + Krumpli
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 24 2012 10:39am
Quote (Senee @ Jun 24 2012 05:33pm)
http://4.imgland.net/DZG-zn.png

úgy néz ki mint ha nagyszemű nokedlikok lennének


ezt 5x jobban meg kell sütni, h szinte már ropogjon, így szar ^^
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 24 2012 10:40am
Quote (Fej @ Jun 24 2012 05:39pm)
ezt 5x jobban meg kell sütni, h szinte már ropogjon, így szar ^^


tfw sütni kell, és pörkölthöz eszitek
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 24 2012 10:40am
Quote (Vismajor @ Jun 24 2012 05:40pm)
tfw sütni kell, és pörkölthöz eszitek


ezt külön serpenyőben sütik ki, mi a problémád, nem értem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2012 10:41am
Quote (Fej @ Jun 24 2012 04:39pm)
ezt 5x jobban meg kell sütni, h szinte már ropogjon, így szar ^^


még nem kóstoltam de a képeket nézegetve lehet kipróbálom, tecetős
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 24 2012 10:41am
Quote (Fej @ Jun 24 2012 05:40pm)
ezt külön serpenyőben sütik ki, mi a problémád, nem értem


Nem probléma, csak én a sült krumplira asszociáltam, és az pörkölthöz igenerősen wacko
De biztos finom lehet...ha zalában járok eskü megkóstolom :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2012 10:42am
Quote (Vismajor @ Jun 24 2012 04:41pm)
Nem probléma, csak én a sült krumplira asszociáltam, és az pörkölthöz igenerősen wacko
De biztos finom lehet...ha zalában járok eskü megkóstolom :D


pörkölt+sültkrumpli = brassói
ami nem wacko hanem full of win
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 24 2012 10:42am
Quote (Senee @ Jun 24 2012 05:41pm)
még nem kóstoltam de a képeket nézegetve lehet kipróbálom, tecetős


önmagában is kurva jó, ha egy kis hagymával kisütöd és ráraksz egy rakat tejfölt

Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 24 2012 10:42am
Quote (Vismajor @ 24 Jun 2012 17:38)
ma tanultam földrajzból
az a dél dunántúli régió elég kalapszar gazdaságilag :wacko:
csak púpok vagytok a pesti ember hátán!
:D


na nem mintha máshol _sokkal_ jobb lenne a helyzet
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 24 2012 10:43am
Quote (Nerz8 @ Jun 24 2012 05:42pm)
na nem mintha máshol _sokkal_ jobb lenne a helyzet


kb fele akkora a munkanélküliség a pesti régióban, és a nyugat dunántúli régióban(vas, zala, gyms megye), és kétszer akkora a megtermelt gdp
tf ettől függetlenül mindenhol szar, yy
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 24 2012 10:44am
Quote (Vismajor @ Jun 24 2012 05:41pm)
Nem probléma, csak én a sült krumplira asszociáltam, és az pörkölthöz igenerősen wacko
De biztos finom lehet...ha zalában járok eskü megkóstolom :D


mindenképpen! :D

legjobb zalai kaja, a göcseji pulyka tekercs után ofc
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll