Quote (Nerz8 @ Jun 24 2012 05:42pm)
na nem mintha máshol _sokkal_ jobb lenne a helyzet
kb fele akkora a munkanélküliség a pesti régióban, és a nyugat dunántúli régióban(vas, zala, gyms megye), és kétszer akkora a megtermelt gdp
tf ettől függetlenül mindenhol szar, yy