d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Csak Engem Emlékeztet > A Diablo 3 A World Of Warcraftra?
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 19 2012 09:00am
guppy pls
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 19 2012 09:01am
férfiakkal hálsz
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 19 2012 09:01am
wowcopy
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 19 2012 09:02am
stop being retarded
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2012 09:05am
lol a barbár két kezével tud fogni kardokat fegyveerrketet elmondanám wowba ez a fury warrior tiszta szánalom koppia
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 19 2012 09:06am
kiafasztérdekelmár
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2012 11:03am
REAMLÉLEM LESZSS VMI PACTH ÉS RAKNAK BE VERY RARE 0,000000009% RAKÉTAVETÖT HA MÁ LÉZER IS VAN ÉS AKKOR AZZAL LEHETNE ROBANGATNI DIOT :XD:XD:FXF:GX xsh
ÉS AKKOR MÁR SCARTFAT IS ÖSZE LENNE KEVERVE :XD:XD
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
May 19 2012 11:09am
Quote (Senee @ May 19 2012 06:03pm)
REAMLÉLEM LESZSS VMI PACTH ÉS RAKNAK BE VERY RARE 0,000000009% RAKÉTAVETÖT HA MÁ LÉZER IS VAN ÉS AKKOR AZZAL LEHETNE ROBANGATNI DIOT :XD:XD:FXF:GX xsh
ÉS AKKOR MÁR SCARTFAT IS ÖSZE LENNE KEVERVE :XD:XD


Act4 amúgy is a protossoknál játszódik nem? :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2012 11:11am
Quote (Alternalo @ May 19 2012 05:09pm)
Act4 amúgy is a protossoknál játszódik nem? :D


nem tudom nem játszottam se a wowwal se a scvel se a diabloval DE AZÉR SZAR AZ EGÉSZ
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
May 19 2012 11:16am
Quote (Senee @ 19 May 2012 19:11)
nem tudom nem játszottam se a wowwal se a scvel se a diabloval DE AZÉR SZAR AZ EGÉSZ

azért ennyire ne próbálkozz
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll