d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balaton Round 2 > Sose Lehet Elég Korán Elkezdeni...
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 27 2012 03:00am
Quote (beni @ Apr 27 2012 09:36am)
3k-ból? anyd minimálban nyomja


:blush:
Quote (josheide @ Apr <span class="skype_pnh_print_container_1335517117">27 2012 09</span><span class="skype_pnh_container" dir="ltr" tabindex="-1"><span class="skype_pnh_mark"> begin_of_the_skype_highlighting</span>&nbsp;<span class="skype_pnh_highlighting_inactive_common" dir="ltr" skypeaction="skype_dropdown" title="Ide kattintva kedvezo dÃjú hÃvást kezdeményezhet a Skype alkalmazással"><span class="skype_pnh_left_span" skypeaction="skype_dropdown" title="Skype-muveletek">&nbsp;&nbsp;</span><span class="skype_pnh_dropart_span" skypeaction="skype_dropdown" title="Skype-muveletek"><span class="skype_pnh_dropart_flag_span" skypeaction="skype_dropdown" style="background-position:-2547px 1px !important;">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;</span>&nbsp;&nbsp;&nbsp;</span><span class="skype_pnh_textarea_span"><span class="skype_pnh_text_span">27 2012 09</span></span><span class="skype_pnh_right_span">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;</span></span>&nbsp;<span class="skype_pnh_mark">end_of_the_skype_highlighting</span></span>:39am)
Lógott a vonaton, gyerek volt a strandon és ette ami épp volt. fabulous life



Megoldjuk, nekem elvileg van egy sátram otthon azt leviszem akkor, vagy max összeköltözöl valakivel.


Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Apr 27 2012 03:16am
Patrikkal majd főzünk tojáslevest xD
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 27 2012 04:37am
Hát dunno esetleg ha valaki megy pestről kocsival, vonat nn. :D
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Apr 27 2012 04:38am
mennek most is
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 27 2012 04:38am
Quote (ElCapitano @ 27 Apr 2012 12:37)
Hát dunno esetleg ha valaki megy pestről kocsival, vonat nn. :D


mi a bajod a vonattal? too mainstream? amúgy nem éppen az autóval könnyen megközelíthető hely.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 27 2012 04:48am
Quote (ReDEyeS @ Apr 27 2012 09:16am)
Patrikkal majd főzünk tojáslevest xD


:DDDDDDDDDD

Tojásleves Patrik módra: Önts vizet a bográcsba, rakj bele 10liter vízbe 6 tojást héjában, és 1-2 tojást üss bele, anélkül h felvernéd.
rakj a vízbe sót.

gg.

amugy énis jönnék újra :)

This post was edited by AngryBug on Apr 27 2012 04:49am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 27 2012 04:50am
Quote (josheide @ 27 Apr 2012 12:38)
mi a bajod a vonattal? too mainstream? amúgy nem éppen az autóval könnyen megközelíthető hely.


Semmi csak nincs diákom és 1 csillió forint a vonat, lógni meg nem szeretek.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 27 2012 04:55am
Quote (ElCapitano @ Apr 27 2012 10:50am)
Semmi csak nincs diákom és 1 csillió forint a vonat, lógni meg nem szeretek.


hát jah, ~3100 a jegy teljesárúba.. tavaly a diák kb 1100 volt :\
egyébként just sayin.. biztos jön valaki kocsival, és szívesen igényli majd útközben a társaságod :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 27 2012 05:02am
Quote (AngryBug @ 27 Apr 2012 12:55)
hát jah, ~3100 a jegy teljesárúba.. tavaly a diák kb 1100 volt :\
egyébként just sayin.. biztos jön valaki kocsival, és szívesen igényli majd útközben a társaságod :D


Hát én nem lennék ebben olyan biztos. Meg az udvaron elég necces parkolni úgy hogy sátrakat is felverjünk + tüzet is rakjunk
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 27 2012 05:10am
Quote (josheide @ Apr 27 2012 09:14am)
Szóval arra gondoltam, hogy nyáron megint lemehetnénk Balatonra, 3 -4 napra. Július elejéig Pesten leszek szóval lehetőleg valamikor július közepe - augsztus vége lenne optimális.
Mik a nyári terveitek? Kit érdekelne valami hasonló ? (tavaly mondjuk kb 50% dodge rateünk volt)
Postolnám cpt és cowding cigit egymásfelé nyújtós képét de megharagudnának rám. :D


julius kozepetol augusztus vegeig kulfoldon leszek, de ha lesz idopont azert kuldjetek el
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll