☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Duel Szoba > Na Mivan?!
Prev
1
2
3
4
5
6
10
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 1903
Replies: 91
Track Topic
Resouler
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold
:
9,401.97
#31
Dec 16 2011 06:54pm
Quote (Anamy @ Dec 17 2011 02:52am)
hát idekakkantok. ez is ladder :dddddd
még szép xD
Resouler
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold
:
9,401.97
#32
Dec 16 2011 06:54pm
Quote (bajcli @ Dec 17 2011 02:53am)
nem
de
lakatosmegatron
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold
:
2,516.03
Warn: 10%
#33
Dec 16 2011 06:55pm
Quote (Resouler @ Dec 17 2011 01:54am)
még szép xD
ja XD mit is gondolt a noobja mi? XDXD
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#34
Dec 16 2011 06:55pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 02:54)
még szép xD
legalább hammerpalád van ? xD
Resouler
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold
:
9,401.97
#35
Dec 16 2011 06:56pm
Quote (lakatosmegatron @ Dec 17 2011 02:55am)
ja XD mit is gondolt a noobja mi? XDXD
tegyükfel betépsz.. és az az első dolgod hogy FELJÖSSZ JSP RE? te kurvahülyevagy... xd
Resouler
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold
:
9,401.97
#36
Dec 16 2011 06:57pm
Quote (Anamy @ Dec 17 2011 02:55am)
legalább hammerpalád van ? xD
Igen! Baj?:(
ELEDRUID BAZDMEG! ki a fasz csinál pvp hammert? azt már sajnálom xd
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#37
Dec 16 2011 06:58pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 02:57)
Igen! Baj?:(
ELEDRUID BAZDMEG! ki a fasz csinál pvp hammert? azt már sajnálom xd
biztos nagyon erős lehetsz.
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#38
Dec 16 2011 06:58pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 01:57)
Igen! Baj?:(
ELEDRUID BAZDMEG! ki a fasz csinál pvp hammert? azt már sajnálom xd
sok kis noob xD
csinálj laddert, ott van 1 mavinamám, meg 1 MLD javám xD
Bár a Javával lehet nerz jön xD
xD
lakatosmegatron
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold
:
2,516.03
Warn: 10%
#39
Dec 16 2011 06:59pm
Quote (Resouler @ Dec 17 2011 01:56am)
tegyükfel betépsz.. és az az első dolgod hogy FELJÖSSZ JSP RE? te kurvahülyevagy... xd
áh XDDD
csak a kakao volt tul sok este XXXDDDDD
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#40
Dec 16 2011 07:00pm
:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
te senkiházi cigány kis takonygeci
IGEN ÉJJEL NAPPAL TRÉDELEK MEG JSPZEK.
ÉN!
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
10
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact