d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Duel Szoba > Na Mivan?!
Prev12345610Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 06:54pm
Quote (Anamy @ Dec 17 2011 02:52am)
hát idekakkantok. ez is ladder :dddddd


még szép xD
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 06:54pm
Quote (bajcli @ Dec 17 2011 02:53am)
nem


de
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Dec 16 2011 06:55pm
Quote (Resouler @ Dec 17 2011 01:54am)
még szép xD


ja XD mit is gondolt a noobja mi? XDXD
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Dec 16 2011 06:55pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 02:54)
még szép xD


legalább hammerpalád van ? xD
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 06:56pm
Quote (lakatosmegatron @ Dec 17 2011 02:55am)
ja XD mit is gondolt a noobja mi? XDXD


tegyükfel betépsz.. és az az első dolgod hogy FELJÖSSZ JSP RE? te kurvahülyevagy... xd
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 06:57pm
Quote (Anamy @ Dec 17 2011 02:55am)
legalább hammerpalád van ? xD


Igen! Baj?:(

ELEDRUID BAZDMEG! ki a fasz csinál pvp hammert? azt már sajnálom xd
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Dec 16 2011 06:58pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 02:57)
Igen! Baj?:(

ELEDRUID BAZDMEG! ki a fasz csinál pvp hammert? azt már sajnálom xd


biztos nagyon erős lehetsz.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 16 2011 06:58pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 01:57)
Igen! Baj?:(

ELEDRUID BAZDMEG! ki a fasz csinál pvp hammert? azt már sajnálom xd


sok kis noob xD
csinálj laddert, ott van 1 mavinamám, meg 1 MLD javám xD
Bár a Javával lehet nerz jön xD
xD
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Dec 16 2011 06:59pm
Quote (Resouler @ Dec 17 2011 01:56am)
tegyükfel betépsz.. és az az első dolgod hogy FELJÖSSZ JSP RE? te kurvahülyevagy... xd


áh XDDD
csak a kakao volt tul sok este XXXDDDDD
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 16 2011 07:00pm
:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

te senkiházi cigány kis takonygeci :D

IGEN ÉJJEL NAPPAL TRÉDELEK MEG JSPZEK. ÉN! :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345610Next
Closed New Topic New Poll