d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Meg Pls.
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 1 2011 01:33pm
Quote (Nerz8 @ Dec 1 2011 08:22pm)
energiaitalokat szerintem gyorsan felejtsd el, mert gecire egészségtelenek.


főleg hogy hatásuk sem nagyon van, akkor már inkább kávé
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 1 2011 01:34pm
Quote (Moonflow @ Dec 1 2011 08:31pm)
Ez done. Reggel is be kellett mennem a belvarosba Monsterert. Most meg vacsizni kene.


Viszont az energiaitalokat tényleg hanyagold, az csak teljesen fölöslegesen terheli le a szervezeted, én a teát ajánlom, mert viszont a folyadékpótlásról gondoskodni kell.
Ja, és folyamatosan csináld, amit csinálsz, mert ha már iglyen 25-30 órája nyomod, előtte se sokat aludtál, akkor _nagyon durván_ meghalsz, ha egy pillanatra arra eszmélsz, hogy nem csinálsz semmit.
Amikor resetkor toltuk, és 50 óra volt a "lábamba", gondoltam nézek filmet másik monitoron d2 mellett. Nagyon durva volt, 10 percet néztem fél szemmel, és úgy elálmosodtam, hogy az utánalévő 3-4 órám kb pokol volt(ÁGYAAAT)
Később kisérletezgettem is vele, benyomtam egy youtube videót és 10 sec után ragadtak le a szemeim, de ilyen "ellenálhatatlan" módon^^
Member
Posts: 596
Joined: Jan 24 2010
Gold: 0.00
Dec 1 2011 01:35pm
szeretem olit.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 1 2011 01:36pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Dec 1 2011 08:24pm)
ja, régen nekem alap volt bulik előtt 1-2 burn, de mostanra leálltam szerencsére.



inkább taurin miatt isszák imo, de én mondjuk az ízért szeret(t)em


műszakikémia előadóm egyik szünetben elkért egy energiaitalos dobozt és elolvasta, aztán megszakértette hogy semmi értelme az egésznek, főleg hogy taurint a legtöbb élőlény szervezete állít elő (a macskáké nem, ezért kell velük húst is etetni), és az energiaitalban olyan kevés van, hogy 100x annyi kéne legalább, hogy bármit érezz belőle
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Dec 1 2011 01:36pm
par evvel ezelott siman ment a 3-4 nap alvas nelkul
a rekordom 5,5 nap bar utanna kb 36+ orat aludtam egyhuzamban
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 1 2011 01:36pm
Quote (InfamousMythos @ Dec 1 2011 08:36pm)
par evvel ezelott siman ment a 3-4 nap alvas nelkul
a rekordom 5,5 nap bar utanna kb 36+ orat aludtam egyhuzamban


Nekem 5 és egy kicsi volt a rekord, de én 18 órát aludtam "csak"
bár az már elég hardcore volt
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 1 2011 01:37pm
max hallucinálni fogsz és egyéb alvásmegvonásos tüneteket produkálsz, de ha utána kialszod magad, akkor minden megszűnik és az életed sem lesz rövidebb
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 1 2011 01:37pm
Quote (InfamousMythos @ 1 Dec 2011 20:36)
par evvel ezelott siman ment a 3-4 nap alvas nelkul
a rekordom 5,5 nap bar utanna kb 36+ orat aludtam egyhuzamban


Hat az se lenne nekem atm szerencses, mert gecisok dolgom van 9.-ig :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 1 2011 01:37pm
Nekem ilyen 3-4 nap környéke volt a legtöbb.. Utána 28 h alvás.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 1 2011 01:37pm
Quote (diablo2g @ 1 Dec 2011 21:32)
mázlista. mi a trükköd? :D


Alapból zakkant vagyok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll