d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Age Of Empires Online > Free To Play
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 22 2011 06:19am
ja hogy fizetős egy idő után?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 22 2011 06:21am
Quote (ecneB @ Nov 22 2011 12:19pm)
Le kell szedni.

ez a nevem, csak a betuk abc sorrendbe vannak rendezve.

at lehet nevezni ^^


amúgy elég hamar meguntam, miközben a questeket csináltam
inkább mentem skyrimezni
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 22 2011 06:26am
de sok baj van ezzel a játékkal

még sp3 is kéne hozzá
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 22 2011 06:29am
elment a kedvem, mikor a cd-keyel kell baszakodni EGY FREE JÁTÉKNÁL
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 22 2011 06:33am
most lehuzom az Sp3-at aztán majd meglátjuk
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 22 2011 06:33am
ennél a windows live clientnél értelmetlenebb szarabb klienst még életembe nem láttam
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 22 2011 06:40am
Quote (Inakwo @ 22 Nov 2011 14:19)
ja hogy fizetős egy idő után?


opcionális, standard f2p modell
Quote (Rezs @ 22 Nov 2011 14:21)
amúgy elég hamar meguntam, miközben a questeket csináltam
inkább mentem skyrimezni


nekem jobban bejon
Quote (Inakwo @ 22 Nov 2011 14:26)
de sok baj van ezzel a játékkal

még sp3 is kéne hozzá


xp-hez eleg alap az sp3, ez imo nem a jatek hibaja
Quote (TouchCow @ 22 Nov 2011 14:29)
elment a kedvem, mikor a cd-keyel kell baszakodni EGY FREE JÁTÉKNÁL


irtak, h van ilyen problema is, google
Quote (TouchCow @ 22 Nov 2011 14:33)
ennél a windows live clientnél értelmetlenebb szarabb klienst még életembe nem láttam


sajnos tenyleg egy fos
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 22 2011 06:43am
Quote (ecneB @ 22 Nov 2011 13:40)
opcionális, standard f2p modell

nekem jobban bejon

xp-hez eleg alap az sp3, ez imo nem a jatek hibaja

irtak, h van ilyen problema is, google

sajnos tenyleg egy fos


jah de nem nagyon volt szükségem sp3-ra de már rakom :D
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 22 2011 08:28am
egész jóféle játék
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 22 2011 08:28am
Quote (TouchCow @ 22 Nov 2011 16:28)
egész jóféle játék


pont erről beszéltem. :d
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll