Quote (Inakwo @ 22 Nov 2011 14:19)
ja hogy fizetős egy idő után?
opcionális, standard f2p modell
Quote (Rezs @ 22 Nov 2011 14:21)
amúgy elég hamar meguntam, miközben a questeket csináltam
inkább mentem skyrimezni
nekem jobban bejon
Quote (Inakwo @ 22 Nov 2011 14:26)
de sok baj van ezzel a játékkal
még sp3 is kéne hozzá
xp-hez eleg alap az sp3, ez imo nem a jatek hibaja
Quote (TouchCow @ 22 Nov 2011 14:29)
elment a kedvem, mikor a cd-keyel kell baszakodni EGY FREE JÁTÉKNÁL
irtak, h van ilyen problema is, google
Quote (TouchCow @ 22 Nov 2011 14:33)
ennél a windows live clientnél értelmetlenebb szarabb klienst még életembe nem láttam
sajnos tenyleg egy fos