d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Nincs 1 Jo Topic Se Hunsubon
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Nov 1 2011 05:52am
official vismajor nyomorek topic
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 1 2011 05:52am
Szuzikát itt is megemlítem, és elnézést is kérek egyben tőle. Ő így pár beszélgetés, hozzászólás alapján nagyon kedves, aranyos, humoros lány (elnézést, hölgy ) fórumozó, és én tényleg nem szeretném őt bántani pár át nem gondold hozzászólással. Egyáltalán nem célom meghódítani, egyáltalán semmi célom, sem rossz, sem jó. Igazából ez is ott kezdődött, hogy ugye alapjáraton próbálok kedves lenni (szerintem), amiből a fórumon szójáték alakult ki, én meg csaptam a lehetőségre, és próbáltam ismét más oldalról megfogni a közönséget, és egyben szuzikát is. Igen, most is voltak alkalmak, hozzászólások, amikor messzire mentem a rossz humorommal, szóval elnézést. Viszont minden bohóckodós posztban leírt bók, dícséret igaz volt, tényleg kedvelem, szimpatikus, aranyos lánynak tartom ..
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 1 2011 05:54am
garage Store,Osiris cipő 25K.Jól is nézett ki,jól is állt neki,utolsó darab és hát én nem hagyhattam ott.Megvettem hogy akkor legalább a karácsony le van tudva,én majd veszek magamnak máskor mert az enyém még bírja neki meg fontos.Persze ő nem akarta engedni hogy megvegyem,sírva rohant ki
az üzletből mikor kifizettem és Reni ment megnyugtatni.Persze örűlt neki később de akkor nagyon a szívére vette a dolgot....
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2011 05:56am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 1 2011 05:57am
gratulálok , ahhoz hogy felraktál egy video-t ami 4 éve készült , söt 4,5.

:)

igazán értelmes ember lehetsz, szivesen találkoznék veled életben, valoszinuleg egy kibaszottnagy senki vagy, leszarom hogy hányéves vagy, de ha te ezt még viccesnek találod , nem lehetsz több , mint 12.

gratulálok az életedhez


amugymeg aki meg akar ismerni vegyen fel myvipen/iwiw-en de inkább myvip-en
nevem: jakus mikes

megjegyzem ez már egyáltalán nem gáz mivel a legtöbb embernek teccik , jó szinész vagyok =)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 1 2011 05:58am
Quote (xGurke @ Nov 1 2011 12:56pm)
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/299383_102016856576941_100003058811834_15983_602131639_n.jpg


most adtál egy jó ötletet
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2011 05:58am
vismajor
ad4mz
xgurke
etc.
rl királyok...
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 1 2011 05:59am
öö
elvileg jövöhéten csinalok haverommal dnb video-t
azt majd felrakom jutubra
es
belinkelem
;)

de hacsakel nem felejtem xd

meg ugy ti mind szal le is szarlak titeket
tiszelet a kivételnek




amugymeg te is nagyon gyerekes vagy
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 1 2011 06:00am
Quote (xGurke @ 1 Nov 2011 13:56)
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/299383_102016856576941_100003058811834_15983_602131639_n.jpg



daily ádám az orrunk allá dörgöli hogy 0 iq tinipicsákkal bulizik post
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2011 06:01am
Quote (ElCapitano @ Nov 1 2011 12:00pm)
daily ádám az orrunk allá dörgöli hogy 0 iq tinipicsákkal bulizik post


fruzsi :)))))))))))))))))
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll