d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Legalize
Prev12345613Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,108.20
Sep 30 2011 02:39am
Quote (TouchCow @ 30 Sep 2011 10:36)
jön a rendőrautó, megállnak, kiszállnak
???
FUCK


meg amúgy az is undorító, hogy a rasztákkal különösképp gecin bánnak
pl. ismerősömet fényes nappal az astoria aluljáróban kipakoltatták, mikor ment suliba, de úgy, hogy még a zokniát is levetették és totál átmotozták... csak azért, mert raszta.


vigyetek magatokkal egy zsanettet
profit
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 30 2011 02:39am
Quote (TouchCow @ 30 Sep 2011 10:36)
jön a rendőrautó, megállnak, kiszállnak
???
FUCK


nem értem, ha simán nyugiban cigiztek bent egy parkban, nem fog arra jönni egy rendőrautó, csak ha valaki kihívja őket, legalábbis szerintem / ez a tapasztalat (én nem szoktam füvezni közterületen, de néhány ismerősöm simán, páran a 4-6 margit híd budai hídfő állomásán téptek, és lófasz nem volt)
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 30 2011 02:40am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 30 Sep 2011 10:39)
nem értem, ha simán nyugiban cigiztek bent egy parkban, nem fog arra jönni egy rendőrautó, csak ha valaki kihívja őket, legalábbis szerintem / ez a tapasztalat (én nem szoktam füvezni közterületen, de néhány ismerősöm simán, páran a 4-6 margit híd budai hídfő állomásán téptek, és lófasz nem volt)


állomáson még cigizni sem lehet
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 30 2011 02:43am
Quote (Ad4mz @ 30 Sep 2011 10:40)
állomáson még cigizni sem lehet


vágom, de ez még éjszaka volt, ~1+ éve, de a mondandóm lényege annyi, hogyha olyan részen vagytok ahol nem zavartok másokat, szerintem nincs belőle para
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 30 2011 03:00am
borbol a minőséget legalizáld!

25 fölött kólát a borba nem rak már senki,
maximum az orrba
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,293.54
Trader: Trusted
Sep 30 2011 03:18am
Ne legalizálják. Minek? Ne drogozon senki. Mi értelme van? Így is van elég dolog, amivel tudják az emberek rombolni magukat, nem kell még ez is.

Legalizálják 50.00% (14 Votes)

Üzleteljetek vele.


Vagy inkább ne. ^^
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 30 2011 03:21am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 30 Sep 2011 11:18)
Ne legalizálják. Minek? Ne drogozon senki. Mi értelme van? Így is van elég dolog, amivel tudják az emberek rombolni magukat, nem kell még ez is.

Legalizálják  50.00%  (14 Votes)

Üzleteljetek vele.


Vagy inkább ne. ^^


az lenne az értelme, hogy csomót nyerne rajta az állam
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,293.54
Trader: Trusted
Sep 30 2011 03:25am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 30 Sep 2011 11:21)
az lenne az értelme, hogy csomót nyerne rajta az állam


Akkor inkább legyen durvább szigor, hogy tényleg senki ne füvezhessen, 100%-ig tíltsák be. Akkor az emberek a zsebükben megmaradt pénzt másra költenék és az így visszaáramlana a gazdaságba. Így mindenki jól járna (csak a füvesek nem, de őszintén, azok engem /care).
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Sep 30 2011 03:25am
hát szerintem ne legalizálják, így is annyi agyhalott futkozik az utcán ,hogy csak na, legalább most ,h illegális a fiatalabb korosztályt valamilyen szinten szabályozza ,hogy szarrádrogozza az agyát.
also: én még nem láttam olyan értelmes embert akit állandóan sziv meg drogozik, hiába mondja mindenki ,hogy nem butítja jobban az agyat mint a pia stb, szerintem ez beszél magáér.

hurcoljatok meg
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 30 2011 03:28am
Quote (lakatosmegatron @ 30 Sep 2011 11:25)
hát szerintem ne legalizálják, így is annyi agyhalott futkozik az utcán ,hogy csak na, legalább most ,h illegális a fiatalabb korosztályt valamilyen szinten szabályozza ,hogy szarrádrogozza az agyát.
also: én még nem láttam olyan értelmes embert akit állandóan sziv meg drogozik, hiába mondja mindenki ,hogy nem butítja jobban az agyat mint a pia stb, szerintem ez beszél magáér.

hurcoljatok meg


és láttál olyan értelmes embert, aki állandóan iszik?

Quote (RiNGiSpiLeR @ 30 Sep 2011 11:25)
Akkor inkább legyen durvább szigor, hogy tényleg senki ne füvezhessen, 100%-ig  tíltsák be. Akkor az emberek a zsebükben megmaradt pénzt másra költenék és az így visszaáramlana a gazdaságba. Így mindenki jól járna (csak a füvesek nem, de őszintén, azok engem /care).


100%-ig szerintem kb. semmit nem lehet beitltani, ld: amerikai alkoholtilalom. 12 évig volt, annyit értek el, hogy az illegális piac gecire megnőtt, és az alvilág úgy meggazdagodott, hogy évtizedekig baromi nagy befolyásuk volt mindenre
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345613Next
Closed New Topic New Poll