Quote (CyberPunk666 @ 6 Aug 2011 13:48)
de komolyan minden ilyen nagyobb rendezvényen ez van. Azt hogy miért, passzolom.
jaja... anno Godylan-t hallgattam és ott is eszméletlen csúszások vannak... volt olyan h fél nappal később kezdték

amúgy aláírom, hogy ahol ennyi gép meg ketyere van ott bármi közbejöhet, de nem hiszem tényleg h nem lehet erre rendesen felkészülni
