d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sc Ii és Wow Duel "eb" Live Stream
Prev12345680Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 05:51am
Quote (CyberPunk666 @ 6 Aug 2011 13:48)
de komolyan minden ilyen nagyobb rendezvényen ez van. Azt hogy miért, passzolom.


jaja... anno Godylan-t hallgattam és ott is eszméletlen csúszások vannak... volt olyan h fél nappal később kezdték :o


amúgy aláírom, hogy ahol ennyi gép meg ketyere van ott bármi közbejöhet, de nem hiszem tényleg h nem lehet erre rendesen felkészülni :P
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 05:53am
Quote (RussianCrockodile @ 6 Aug 2011 13:51)
inb4 cigi után lehuppanok hogy mostmár tényleg kezdenek és ke lesz írva hogy 3kor kezdődik


no problem... ha elkezdik.. 4 és fél óra felhőtlen SC nézés következik :o

legalábbis nálam :D
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2011 05:59am
Quote (ReDEyeS @ Aug 6 2011 01:53pm)
no problem... ha elkezdik.. 4 és fél óra felhőtlen SC nézés következik :o

legalábbis nálam :D




nekem annyit tuti nem mert aludni is akarok az este előtt
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 6 2011 05:59am
Talan arra is gondolni kene, hogy itt nem csak a Blizzard basz el dolgokat, es keshetnek barmi miatt. Lehet, hogy valami oknal fogva kesik az egyik csapat, vagy technikai hibak vannak, vagy mittomen. Sok ember, sok hiba tortenhet.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 6 2011 06:01am
Quote (Moonflow @ Aug 6 2011 12:59pm)
Talan arra is gondolni kene, hogy itt nem csak a Blizzard basz el dolgokat, es keshetnek barmi miatt. Lehet, hogy valami oknal fogva kesik az egyik csapat, vagy technikai hibak vannak, vagy mittomen. Sok ember, sok hiba tortenhet.


DE NEM

MINDIG KESNEK
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 06:01am
Quote (Moonflow @ 6 Aug 2011 13:59)
Talan arra is gondolni kene, hogy itt nem csak a Blizzard basz el dolgokat, es keshetnek barmi miatt. Lehet, hogy valami oknal fogva kesik az egyik csapat, vagy technikai hibak vannak, vagy mittomen. Sok ember, sok hiba tortenhet.


sanszos


de hogy mindig? :D
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2011 06:03am
remélem a közönség 70%a most gyújt még rá
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 6 2011 06:04am
Quote (ReDEyeS @ 6 Aug 2011 13:01)
sanszos


de hogy mindig? :D


Mivel eleg nagy esemenyek, ezert az a kis esely is megsokszorozodik, szoval igen, mindig.
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 06:07am
Quote (RussianCrockodile @ 6 Aug 2011 14:03)
remélem a közönség 70%a most gyújt még rá


már csak 8 perced van... siessééé

bár lehet 1 óra 8 perc lesz belőle, szóval inkább mégse siess
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2011 06:10am
Quote (ReDEyeS @ Aug 6 2011 02:07pm)
már csak 8 perced van... siessééé

bár lehet 1 óra 8 perc lesz belőle, szóval inkább mégse siess




mire van 8 percem?

jah már kiírták látom


párszor emelik még úgyérzem

This post was edited by RussianCrockodile on Aug 6 2011 06:10am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345680Next
Add Reply New Topic New Poll