d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Srácok Avg-t Hol Lehet Leállítani ??
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 13 2011 01:51am
Alt+F4

szívesen
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 13 2011 02:45am
Quote (ecneB @ Jul 13 2011 12:23am)
Sondi, te egyszerűen egy seggnyaló, balfasz, nyomorék vagy.


lol sztem én vagyok itt a legkevésbé seggnyaló
bármit mondhatsz de azt nem h seggnyaló
nem is tudom h ezt honnan szürted le
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 13 2011 02:45am
Quote (tevetava @ Jul 13 2011 12:28am)
valahogy te vagy az egyetlen ezen a subon, akit nem bírok. még jarát is sikerült valahogy megkedvelnem.


kár h a randomok véleményét leszarom
bár itt mindenkijét

This post was edited by ODDSAC on Jul 13 2011 02:55am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 13 2011 03:12am
Quote (ODDSAC @ 13 Jul 2011 09:45)
kár h a randomok véleményét leszarom
bár itt mindenkijét


:D
vicces vagy
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 13 2011 03:43am
Quote (tevetava @ Jul 13 2011 11:12am)
:D
vicces vagy


te meg nyomorék
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 13 2011 03:45am
egy ablakban
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jul 13 2011 03:46am
lol mennyi kiskutya nyáladzott ebben a topikban... :thumbsup: :lol:
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 13 2011 04:13am
Quote (Epiphone @ Jul 13 2011 10:46am)
lol mennyi kiskutya nyáladzott ebben a topikban... :thumbsup:  :lol:


olyan banócák
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 13 2011 05:39am
Quote (Epiphone @ 13 Jul 2011 11:46)
lol mennyi kiskutya nyáladzott ebben a topikban... :thumbsup:  :lol:


Csinizel egy siget?
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jul 13 2011 06:48am
emlékeim szerint kellene lennie egy avg ikonnak az órád mellett
katt jobb gombal rá
open avg
options / services
disable all

nem vagyok biztos benne jól emlékszem-e, de kb valami ilyesmi dereng

ha nem sikerál a gugli még mindíg a barátunk :)
bár engem 10-ből 8-szor nem szeret...
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll