☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Srácok Avg-t Hol Lehet Leállítani ??
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1567
Replies: 58
Track Topic
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#31
Jul 13 2011 01:51am
Alt+F4
szívesen
ODDSAC
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold
:
0.00
#32
Jul 13 2011 02:45am
Quote (ecneB @ Jul 13 2011 12:23am)
Sondi, te egyszerűen egy seggnyaló, balfasz, nyomorék vagy.
lol sztem én vagyok itt a legkevésbé seggnyaló
bármit mondhatsz de azt nem h seggnyaló
nem is tudom h ezt honnan szürted le
ODDSAC
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold
:
0.00
#33
Jul 13 2011 02:45am
Quote (tevetava @ Jul 13 2011 12:28am)
valahogy te vagy az egyetlen ezen a subon, akit nem bírok. még jarát is sikerült valahogy megkedvelnem.
kár h a randomok véleményét leszarom
bár itt mindenkijét
This post was edited by ODDSAC on Jul 13 2011 02:55am
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#34
Jul 13 2011 03:12am
Quote (ODDSAC @ 13 Jul 2011 09:45)
kár h a randomok véleményét leszarom
bár itt mindenkijét
vicces vagy
ODDSAC
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold
:
0.00
#35
Jul 13 2011 03:43am
Quote (tevetava @ Jul 13 2011 11:12am)
vicces vagy
te meg nyomorék
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#36
Jul 13 2011 03:45am
egy ablakban
Hendrix
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold
:
100.00
#37
Jul 13 2011 03:46am
lol mennyi kiskutya nyáladzott ebben a topikban...
A122
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold
:
Locked
#38
Jul 13 2011 04:13am
Quote (Epiphone @ Jul 13 2011 10:46am)
lol mennyi kiskutya nyáladzott ebben a topikban... :thumbsup:
olyan banócák
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#39
Jul 13 2011 05:39am
Quote (Epiphone @ 13 Jul 2011 11:46)
lol mennyi kiskutya nyáladzott ebben a topikban... :thumbsup:
Csinizel egy siget?
ScorpionLord
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold
:
50.10
#40
Jul 13 2011 06:48am
emlékeim szerint kellene lennie egy avg ikonnak az órád mellett
katt jobb gombal rá
open avg
options / services
disable all
nem vagyok biztos benne jól emlékszem-e, de kb valami ilyesmi dereng
ha nem sikerál a gugli még mindíg a barátunk
bár engem 10-ből 8-szor nem szeret...
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact