d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balaton > Subkirándulás
Prev12345645Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 29 2011 11:02am
Quote (Rezs @ May 29 2011 06:01pm)
hozz majd lektopot és honolunk megállás nélkül!


nolifereknek kocc van :(
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 29 2011 11:02am
Quote (anyd @ 29 May 2011 19:02)
nolifereknek kocc van :(


nekem van rl lifeom!
meg amugy is meg kene csinaltatnom a notimat, szal'
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 29 2011 11:03am
Hát én benne vagyok, ha allowed a random személyem. :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 29 2011 11:04am
Quote (ElCapitano @ 29 May 2011 19:03)
Hát én benne vagyok, ha allowed a random személyem. :D


y, detto
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 29 2011 11:05am
Quote (ecneB @ 29 May 2011 18:04)
y, detto


Én a hiperaktív proszociális alkoholista viselkedésemre gondoltam am.

This post was edited by ElCapitano on May 29 2011 11:05am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 29 2011 11:06am
Quote (ElCapitano @ 29 May 2011 18:05)
Én a hiperaktív proszociális alkoholista viselkedésemre gondoltam am.


btw veled szívesen találkoznék
két kapitány :blush:
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
May 29 2011 11:09am
lehet, ez a 6-7 emberes dolog ellett kiabálva... : D aztán a sub 3/4-e ott fog tanyázni : )
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 29 2011 11:12am
Quote (Xrd @ May 29 2011 06:09pm)
lehet, ez a 6-7 emberes dolog ellett kiabálva... : D aztán a sub 3/4-e ott fog tanyázni : )


áh, szerintem az emberek fele gondolja komolyan/ér majd rá, de neked legyen igazad, ha kell én a földön is elalszok
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 29 2011 11:12am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 May 2011 18:06)
btw veled szívesen találkoznék
két kapitány :blush:


Ja csak hallottam h mostani talin kicsit sok volt belőlem pár embernek. :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 29 2011 11:12am
Quote (ElCapitano @ 29 May 2011 18:12)
Ja csak hallottam h mostani talin kicsit sok volt belőlem pár embernek. :D


az én haverjaim után már jöhet bármi 8D
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345645Next
Add Reply New Topic New Poll