☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Balaton > Subkirándulás
Prev
1
2
3
4
5
6
45
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 6201
Replies: 445
Track Topic
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#31
May 29 2011 11:02am
Quote (Rezs @ May 29 2011 06:01pm)
hozz majd lektopot és honolunk megállás nélkül!
nolifereknek kocc van
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#32
May 29 2011 11:02am
Quote (anyd @ 29 May 2011 19:02)
nolifereknek kocc van
nekem van rl lifeom!
meg amugy is meg kene csinaltatnom a notimat, szal'
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#33
May 29 2011 11:03am
Hát én benne vagyok, ha allowed a random személyem.
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#34
May 29 2011 11:04am
Quote (ElCapitano @ 29 May 2011 19:03)
Hát én benne vagyok, ha allowed a random személyem.
y, detto
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#35
May 29 2011 11:05am
Quote (ecneB @ 29 May 2011 18:04)
y, detto
Én a hiperaktív proszociális alkoholista viselkedésemre gondoltam am.
This post was edited by ElCapitano on May 29 2011 11:05am
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#36
May 29 2011 11:06am
Quote (ElCapitano @ 29 May 2011 18:05)
Én a hiperaktív proszociális alkoholista viselkedésemre gondoltam am.
btw veled szívesen találkoznék
két kapitány
Xrd
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold
:
112.00
#37
May 29 2011 11:09am
lehet, ez a 6-7 emberes dolog ellett kiabálva... : D aztán a sub 3/4-e ott fog tanyázni : )
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#38
May 29 2011 11:12am
Quote (Xrd @ May 29 2011 06:09pm)
lehet, ez a 6-7 emberes dolog ellett kiabálva... : D aztán a sub 3/4-e ott fog tanyázni : )
áh, szerintem az emberek fele gondolja komolyan/ér majd rá, de neked legyen igazad, ha kell én a földön is elalszok
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#39
May 29 2011 11:12am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 May 2011 18:06)
btw veled szívesen találkoznék
két kapitány
Ja csak hallottam h mostani talin kicsit sok volt belőlem pár embernek.
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#40
May 29 2011 11:12am
Quote (ElCapitano @ 29 May 2011 18:12)
Ja csak hallottam h mostani talin kicsit sok volt belőlem pár embernek.
az én haverjaim után már jöhet bármi 8D
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
45
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact