d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Pokerstars Homegames > Over Hunsub
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,331
Joined: Oct 1 2008
Gold: 3,029.76
May 9 2011 05:19am
Teccik az ötlet.
Ps:lowkiller700

na és pénzes verseny szervezés? ^^
Member
Posts: 8,331
Joined: Oct 1 2008
Gold: 3,029.76
May 9 2011 05:23am
Quote (kusziyoker @ May 8 2011 03:46pm)
Most először kipróbáltam ezt  netes pókert (játékpénzzel)
Most ha elveszítem azt az 1000 játékpénzt akkor automatikusan adnak még 1000et ingyen vagy mi van??


Egy nap 3x nullázódhatsz le asszem, mert 2x vagy 3x biztos kapsz 1k-t ha elveszted.
Play money ringbe kell beülnöd és ha nincs elegendő lóvéd akkor megkapod elvileg :)
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
May 9 2011 07:48am
Quote (Ekart @ 9 May 2011 12:23)
Egy nap 3x nullázódhatsz le asszem, mert 2x vagy 3x biztos kapsz 1k-t ha elveszted.
Play money ringbe kell beülnöd és ha nincs elegendő lóvéd akkor megkapod elvileg :)


köszi de mind1 már 300knál tartok :D
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 9 2011 08:03am
Quote (tevetava @ 8 May 2011 18:05)
vesztes a te jóédes kurva anyád az

te homokos geci a ki a fehár pinanyaló kutyáját bassza

azt és még1x a kurva anyádat ird h tirpak vok ird es kerlekszepen ha eljosz tirpaklande ugorj be h a szemembe mond a dolgokat ne csak itt neten verd a nyálad meg mindegyik megneznem valoeletben is igy jarna e a pofatok mert ha igen akkor meg 1 2 saller utan nem nagyon pofaznal igy te meleg


Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
May 9 2011 10:16am
rezs, sztem bújj el :c

amugy engemis érdekelne a jps poker, főleg így, de fogalmam sincs hogy hogyan lehet itt jspn megoldani fgben

This post was edited by AngryBug on May 9 2011 10:16am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 9 2011 02:28pm
Quote (ZsDanee @ 9 May 2011 15:03)
http://i236.photobucket.com/albums/ff87/mrw191/umadn.gif


sok newfag!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll