d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Party Topic
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 2 2011 05:49am
Quote (ReDEyeS @ May 2 2011 12:43pm)
exemék oda jártak de én hánytam a helytől :D mondtam neki menjen barátnőstül de én oda be nem teszem a lábam többet :D


post pic
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 2 2011 05:50am
Quote (beni @ 2 May 2011 13:49)
post pic


ez már kezd idegesítő lenni Beni mester :D
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 2 2011 05:50am
Quote (ReDEyeS @ 2 May 2011 13:50)
ez már kezd idegesítő lenni Beni mester :D


POST IT NAO!!!
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 2 2011 05:50am
Quote (Nerz8 @ 2 May 2011 12:48)
ja, ezen asszem volt hs is, de én nem voltam ott. ez már nekem nagyon beteg 8D


Hát hallod ráadásul atomikus módon bevoltam tépve 8D.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 2 2011 05:51am
Quote (ReDEyeS @ May 2 2011 12:50pm)
ez már kezd idegesítő lenni Beni mester :D


résen vagyok
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 2 2011 05:52am
Quote (ElCapitano @ 2 May 2011 13:50)
Hát hallod ráadásul atomikus módon bevoltam tépve 8D.


kíváncsi lennék, hogy ezt tisztán hogy lehet elviselni még most is zizeg a fejem fél perc belehallgatástól :D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 2 2011 05:53am
tápiószecsőn a gödör klub.

egyebkent morrisons 2ben is van karaoke, legalsbbis amikor legutoljara voltam volt.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 2 2011 05:58am
Quote (ElCapitano @ May 2 2011 11:46am)
Dieselben egyszer voltam Dobival de az nagyon szétszedett.

http://www.youtube.com/watch?v=DA078JEdn_A
ez volt az még 09-ben. :D

az zene
annak idején a régi búvárszivattyúnk produkált hasonló zajokat :DD
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 2 2011 06:00am
Quote (Christine21 @ 2 May 2011 13:58)
az zene
annak idején a régi búvárszivattyúnk produkált hasonló zajokat :DD


xDDD
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 2 2011 06:02am
Most voltam Kilimanjaro Darkjazz Ensemblen A38-on és a zenekar előtt volt a vizuál. -.-' Az oké h eredetileg azért alakultak h ilyen művészfilmeknek alternatív zenei aláfestést csináljanak de akkor is.. Nem egy vetítésért fizettem 2500 ftot hanem a bandáért. :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll