☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Party Topic
Prev
1
2
3
4
5
6
11
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 3206
Replies: 106
Track Topic
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#31
May 2 2011 05:49am
Quote (ReDEyeS @ May 2 2011 12:43pm)
exemék oda jártak de én hánytam a helytől
mondtam neki menjen barátnőstül de én oda be nem teszem a lábam többet
post pic
ReDEyeS
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
5,275.00
#32
May 2 2011 05:50am
Quote (beni @ 2 May 2011 13:49)
post pic
ez már kezd idegesítő lenni Beni mester
ZsDanee
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold
:
0.00
#33
May 2 2011 05:50am
Quote (ReDEyeS @ 2 May 2011 13:50)
ez már kezd idegesítő lenni Beni mester
POST IT NAO!!!
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#34
May 2 2011 05:50am
Quote (Nerz8 @ 2 May 2011 12:48)
ja, ezen asszem volt hs is, de én nem voltam ott. ez már nekem nagyon beteg 8D
Hát hallod ráadásul atomikus módon bevoltam tépve 8D.
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#35
May 2 2011 05:51am
Quote (ReDEyeS @ May 2 2011 12:50pm)
ez már kezd idegesítő lenni Beni mester
résen vagyok
ReDEyeS
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
5,275.00
#36
May 2 2011 05:52am
Quote (ElCapitano @ 2 May 2011 13:50)
Hát hallod ráadásul atomikus módon bevoltam tépve 8D.
kíváncsi lennék, hogy ezt tisztán hogy lehet elviselni még most is zizeg a fejem fél perc belehallgatástól
TresholdOfUniverse
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold
:
2,496.00
#37
May 2 2011 05:53am
tápiószecsőn a gödör klub.
egyebkent morrisons 2ben is van karaoke, legalsbbis amikor legutoljara voltam volt.
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#38
May 2 2011 05:58am
Quote (ElCapitano @ May 2 2011 11:46am)
Dieselben egyszer voltam Dobival de az nagyon szétszedett.
http://www.youtube.com/watch?v=DA078JEdn_A
ez volt az még 09-ben.
az zene
annak idején a régi búvárszivattyúnk produkált hasonló zajokat :DD
ReDEyeS
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
5,275.00
#39
May 2 2011 06:00am
Quote (Christine21 @ 2 May 2011 13:58)
az zene
annak idején a régi búvárszivattyúnk produkált hasonló zajokat :DD
xDDD
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#40
May 2 2011 06:02am
Most voltam Kilimanjaro Darkjazz Ensemblen A38-on és a zenekar előtt volt a vizuál. -.-' Az oké h eredetileg azért alakultak h ilyen művészfilmeknek alternatív zenei aláfestést csináljanak de akkor is.. Nem egy vetítésért fizettem 2500 ftot hanem a bandáért.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
11
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact