d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Diablo Subforum > Poll
Prev12345610Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 4 2011 09:14am
Quote (Liliomtipro @ Apr 4 2011 04:01pm)
multkor megszavaztam hogy taszilow menjen napozni, ugyan most nem olyan szoros de ezúttal is beleadtam apait-anyait :DDDD


ekkora támogatottság mellett egy hét múlva már itt fogunk tradelni !
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 4 2011 09:17am
Ha megcsináljátok, írok guide-t :)
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 4 2011 09:18am
yy
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Apr 4 2011 09:21am
Quote (Oberon_os @ Apr 4 2011 05:17pm)
Ha megcsináljátok, írok guide-t :)


hmm ez már előre tetcik, jó guild lesz
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 4 2011 09:24am
Adom
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 4 2011 09:27am
Quote (Liliomtipro @ 4 Apr 2011 16:21)
hmm ez már előre tetcik, jó guild lesz


sokan látták már a felét... Egyik assa hybsin, de sztem kibővítem majd trapsinra is. Oszt lehetne mld-ket is írni, vagy javamát, vagy bowerhez 1-2 kiigazítást.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 4 2011 09:28am
Quote (Oberon_os @ 4 Apr 2011 16:27)
sokan látták már a felét... Egyik assa hybsin, de sztem kibővítem majd trapsinra is. Oszt lehetne mld-ket is írni, vagy javamát, vagy bowerhez 1-2 kiigazítást.


Meg 163 fcr drut. Meg lehetne ligákat is indítani, bár ezzel kapcsolatban majdhogynem csak rossz emlékem van. :D
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 4 2011 09:32am
Quote (Oberon_os @ 4 Apr 2011 17:17)
Ha megcsináljátok, írok guide-t :)


Quote (Oberon_os @ 4 Apr 2011 17:27)
sokan látták már a felét... Egyik assa hybsin, de sztem kibővítem majd trapsinra is. Oszt lehetne mld-ket is írni, vagy javamát, vagy bowerhez 1-2 kiigazítást.


Quote (Oberon_os @ 4 Apr 2011 17:28)
Meg 163 fcr drut. Meg lehetne ligákat is indítani, bár ezzel kapcsolatban majdhogynem csak rossz emlékem van. :D


:hail:
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 4 2011 09:33am
[*] Igen


Quote (beni @ 4 Apr 2011 17:03)
én azután legalább 5 doboz Axe sprét kifújtam a levegőbe, hogy lepusztítsam a védelmező ózon-réteget

az idő nekünk dolgozik!

Ez valami újfajta Axe lehet, hogy dobozos kiszerelésű.

coolface.jpg
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 4 2011 09:42am
Quote (Liliomtipro @ 4 Apr 2011 16:52)
a diablo subforum valoszinuleg arra lesz hogy adamz leszarom és balage nem játszok ilyen szarokkal postjaitól mentes legyen
ha nem látogatják olyanok akiket nem érdekel akkor nem gondolom hogy szükség lenne külön moderátorra, az inkább ide kellene.

[x] legyen mindenképp, támogatom.


(és nem tetcik a pokeballod)


a közelébe se néznék annak a subnak, max ha ilyen dirtydirty félék postolnak valamit, akkor behánynék :>
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345610Next
Closed New Topic New Poll