Quote (Rezs @ 10 Mar 2011 02:31)
te mikor wowoztál? meg mennyit?
nem is tudtam róla : ó
Regen, es nem sokat. Annyira nem jott be nekem, mint masoknak. Egyetlen egyszer vettem subscriptiont. A tobbi vagy taurin, vagy mas privat szerveren volt. Tesommal jo sokat wowoztam ugy 3 eve.