Quote (Christine21 @ Mar 9 2011 03:15am)
Én sose nyitottam topicot és soha nem voltam paraszt másokkal. Ennek ellenére akárhányszor írtam valamit, valaki mindig betalált valami böszme, alpári stílusban
De tény, ennek is meg van a maga hangulata.
sztem te ott rontottad el, hogy elkezdtél kötekedni minden szaron
bár nem igazán tudom, hogy te vagy a csajod használják-e az accountot, nem tudom melyikőtök csinálta
mindenesetre ha egyszer kialakul rólad valami, abból nehéz kilépni
Quote
Miért jobb valakit elküldeni a picsába mikor 1-2 szóval lehetne segíteni a problémáján ?
És engem hányan basztattak minden kis hülyeséggel, mikor én sosem ártottam senkinek, ezt megmondod nekem ?
azt írtad 7 hónapja olvasod a subot, szorozd meg azt 5-tel, na annyi ideje van itt legtöbbünk kb. és hidd el elégszer találkoztunk hasonló ügyes postokkal, kicsit fárasztó már
de pl nekem is sok infora volt szükségem játékkal kapcsban, de mindig csak akkor kérdeztem mikor már tényleg nem találtam a választ bneten indaiblon vagy akárhol
Quote (LindaPpP @ Mar 9 2011 03:18am)
na és velem mi a helyzet ? : )
nem tudom, nem érzem, hogy annyian utálnának téged
This post was edited by A122 on Mar 8 2011 08:23pm