d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Nagyon Drámai Sztorim Van
Prev12345616Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 7 2011 05:11pm
Quote (anyd @ Jan 8 2011 12:06am)
elolvastam, de nem tűnik nagyon komolynak, csak annyira érzelmileg fűtött mint amikor egy ronaldinho egyszerre kettő nimfomán hermafrotidával csinálja


hozzáteszem ez nem jelent semmit, de MÉG nem szerelem

/e hacsak nem vagy nő

This post was edited by anyd on Jan 7 2011 05:11pm
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jan 7 2011 05:11pm
Quote (lacoking @ Jan 8 2011 01:10am)
fészbukon van kb 150 képe


ja abból 100 táncosruhába amiből a füle sincs ki, a többin meg kb nem is látszik, de mindjár postolok még... :D
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 7 2011 05:11pm
dugd bele a farkad
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 7 2011 05:11pm
tisztaszívemből mondom: kurvára nem érdekel
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 7 2011 05:12pm
tldr
takarodj el innen
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jan 7 2011 05:13pm
:thumbsup:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 7 2011 05:13pm
Quote (Epiphone @ 8 Jan 2011 00:51)
na szóval most kb 1 hónapja szakítottam volt barátnőmmel, kb 2 éve jártunk.. lényeg a lényeg, megismertem egy gimis lányt, aki szörnyen édes és belehabarodtam pár nap alatt. 158 cm (:D), annyira cuki, hogy beszarás, olyan jól öltözik, nemigaz, hihetetlen tiszta az arca, és nagyon szép és aranyos szóval tényleg szerelmes lettem. megismerkedtünk, össze is jöttünk ezen a héten... egész pontosan tegnap. szóval vagyok olyan szerencsétlen balfasz, hogy összejöttem azzal a lánnyal, aki egy csapatban táncol a volt barátnőmmel és én ezt még tudtam is. ma volt edzésük és stella, (vagyis a mostani csajszi) közölte az exemmel, hogy járunk. erre dia (vagyis a régi csaj) bedobta a bőgést meg anyámkínját és jóformán kiutálták a csapatból miattam stellát, hogy mért jött velem össze, amikor tudta, hogy a dia nagy szerelme voltam/vagyok.. stella felhívott, elmondta az egészet és nem azt mondta, hogy hagyjuk a picsába, mert nem ér annyit, hogy összevesszen a barátnőivel meg pletykáljanak róla, hanem azt mondta, hogy eszébe se jutott, hogy szakítani akar, sőt megoldjuk a helyzetet! <tearing eyes here meg minden>. most megprbóálnék megfogalmazni valami izgalmasabb csattanót a sztori végére, de a lényeg, hogy annyira egymásba szerettünk pár nap alatt, hogy már a csaj a barátait is jóformán feladná értem, és ez eszméletlen jól esik. :')
köszönöm a két percet mindenki életéből, aki ezt elolvasta, nagyon boldog vagyok :)
szeretlek titeket :wub:


Elég alacsonyak nálad az elvárások.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 7 2011 05:14pm
komolyan mondom, ezek a gimis kapcsolatok olyan szinten nevetségesek, így kívülálló szemmel hogy azt el nem tudjátok képzelni...
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 7 2011 05:15pm
Quote (josheide @ Jan 8 2011 12:13am)
Elég alacsonyak nálad az elvárások.


multkor elég gecis volt a pofikája, szal ez esetben sokat jelent!
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 7 2011 05:15pm
Quote (jarabekg @ 8 Jan 2011 01:14)
komolyan mondom, ezek a gimis kapcsolatok olyan szinten nevetségesek, így kívülálló szemmel hogy azt el nem tudjátok képzelni...


ez btw
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345616Next
Add Reply New Topic New Poll