d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official önvédelem/ Harcművészetek Topic > Hunsub Módra
Prev12345620Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Dec 23 2010 09:04am
Quote (Liliomtipro @ 23 Dec 2010 17:02)
lábtartás ftw


így fog állni a ringben is
Member
Posts: 471
Joined: Oct 7 2010
Gold: 0.00
Dec 23 2010 09:11am
Quote (TresholdOfUniverse @ 23 Dec 2010 16:58)
nem. ezt magyarul vmi has emelt, vagy hasonlo rugasnak hivjak. az fix h hassal kezdodik :P

es biztos vagyok benne h tekvando edzeseken sem ugy gyakoroljak mint a forgoszel rugas.

egyebkent sokszoros light contact illegal cagefighter olimpiai bajnok vagyok.


szerintem nem a rúgás magyar megnevezésére gondolt, hanem mi annak a sorozatnak a nevére amiből ezt a részt szépen kivágták. javíts ki, ha mégsem

This post was edited by ubul on Dec 23 2010 09:11am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 23 2010 09:14am
gyere le kick box edzésre, és akkor majd jól szájbarúglak
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 23 2010 09:15am
Quote (jarabekg @ 23 Dec 2010 16:14)
gyere le kick box edzésre, és akkor majd jól szájbarúglak


:rofl:
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Dec 23 2010 09:16am
ez volt az utolsó postom itt a subon
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 23 2010 09:22am
Quote (ubul @ Dec 23 2010 04:11pm)
szerintem nem a rúgás magyar megnevezésére gondolt, hanem mi annak a sorozatnak a nevére amiből ezt a részt szépen kivágták. javíts ki, ha mégsem


a sorozatot nem ismerem <nem>

a tobbi megjegyzes hippikem
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Dec 23 2010 09:23am
Quote (Epiphone @ Dec 23 2010 03:16am)
ez volt az utolsó postom itt a subon


:huh:
Member
Posts: 1,221
Joined: Sep 4 2008
Gold: 25.47
Dec 23 2010 09:24am
Quote (Epiphone @ Dec 23 2010 03:16pm)
ez volt az utolsó postom itt a subon


Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Dec 23 2010 09:29am
Quote (Epiphone @ Dec 23 2010 03:16pm)
ez volt az utolsó postom itt a subon


adta isten
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 23 2010 09:33am
Quote (Epiphone @ Dec 23 2010 05:16pm)
ez volt az utolsó postom itt a subon




az a kevés is sok volt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345620Next
Add Reply New Topic New Poll