☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Bulvár Topic
Prev
1
2
3
4
5
6
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 4538
Replies: 110
Track Topic
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#31
Jan 12 2011 11:28am
Quote (Genthor @ 12 Jan 2011 19:10)
Mivel haldoklik a hunsub, ezért feldobom a hangulatot egy kis bulvárral.
Tolvai Renáta 180000 plusz ÁFA fél órára
http://velvet.hu/celeb/2011/01/12/bruttoketszazezeregymegasztarosfelorara/
Jók az órabérek.
... és abban a fél órában bármit lehet vele csinálni?
This post was edited by Baleee on Jan 12 2011 11:29am
vtibor
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold
:
25,149.81
#32
Jan 12 2011 11:50am
Quote (Genthor @ 12 Jan 2011 19:10)
Mivel haldoklik a hunsub, ezért feldobom a hangulatot egy kis bulvárral.
Tolvai Renáta 180000 plusz ÁFA fél órára
http://velvet.hu/celeb/2011/01/12/brutto%5Fketszazezer%5Fegy%5Fmegasztaros%5Ffel%5Forara/
Jók az órabérek.
3k-ert mar lepippantanak a gubacsin es azt szerintem jobban elveznem.
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#33
Jan 12 2011 11:51am
Quote (vtibor @ Jan 12 2011 05:50pm)
3k-ert mar lepippantanak a gubacsin es azt szerintem jobban elveznem.
tibi 8D
palacsinta
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold
:
0.00
#34
Jan 12 2011 11:54am
Quote (vtibor @ 12 Jan 2011 18:50)
3k-ert mar lepippantanak a gubacsin es azt szerintem jobban elveznem.
az nem playback mi
Liliomtipro
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
0.08
#35
Jan 21 2011 09:24am
http://velvet.hu/sztori/2011/01/21/levagta_a_vonat_a_karjat_a_zsebeben_vitte_tovabb/
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#36
Jan 21 2011 09:25am
Quote (Liliomtipro @ 21 Jan 2011 16:24)
http://velvet.hu/sztori/2011/01/21/levagta%5Fa%5Fvonat%5Fa%5Fkarjat%5Fa%5Fzsebeben%5Fvitte%5Ftovabb/
jó nagy zsebe lehet
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#37
Jan 21 2011 09:32am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 21 2011 04:25pm)
jó nagy zsebe lehet
: D
én megálltam volna az útszéli kocsmákban ijesztgetni az embereket
Liliomtipro
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
0.08
#38
Jan 24 2011 08:33pm
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2011/01/24/elton_john_imadja_a_hasznalt_pelenka_szagat/
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#39
Jan 27 2011 10:30am
http://velvet.hu/blogok/helyszinelo/2011/01/27/dadaja_eroszakolta_meg_az_egy_eves_kisbabat/
Az ilyen mi a faszért születik meg?
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#40
Jan 27 2011 01:02pm
Quote (Genthor @ 27 Jan 2011 17:30)
http://velvet.hu/blogok/helyszinelo/2011/01/27/dadaja%5Feroszakolta%5Fmeg%5Faz%5Fegy%5Feves%5Fkisbabat/
Az ilyen mi a faszért születik meg?
iso picz
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact