d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Bulvár Topic
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 12 2011 11:28am
Quote (Genthor @ 12 Jan 2011 19:10)
Mivel haldoklik a hunsub, ezért feldobom a hangulatot egy kis bulvárral.


Tolvai Renáta 180000 plusz ÁFA fél órára

http://velvet.hu/celeb/2011/01/12/bruttoketszazezeregymegasztarosfelorara/

Jók az órabérek.


... és abban a fél órában bármit lehet vele csinálni?



This post was edited by Baleee on Jan 12 2011 11:29am
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Jan 12 2011 11:50am
Quote (Genthor @ 12 Jan 2011 19:10)
Mivel haldoklik a hunsub, ezért feldobom a hangulatot egy kis bulvárral.


Tolvai Renáta 180000 plusz ÁFA fél órára

http://velvet.hu/celeb/2011/01/12/brutto%5Fketszazezer%5Fegy%5Fmegasztaros%5Ffel%5Forara/

Jók az órabérek.


3k-ert mar lepippantanak a gubacsin es azt szerintem jobban elveznem.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jan 12 2011 11:51am
Quote (vtibor @ Jan 12 2011 05:50pm)
3k-ert mar lepippantanak a gubacsin es azt szerintem jobban elveznem.


tibi 8D
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Jan 12 2011 11:54am
Quote (vtibor @ 12 Jan 2011 18:50)
3k-ert mar lepippantanak a gubacsin es azt szerintem jobban elveznem.


az nem playback mi
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 21 2011 09:25am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 21 2011 09:32am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 21 2011 04:25pm)
jó nagy zsebe lehet


: D

én megálltam volna az útszéli kocsmákban ijesztgetni az embereket
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 27 2011 01:02pm
Quote (Genthor @ 27 Jan 2011 17:30)


iso picz
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll