d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Küzdősportok / Harcművészetek
Prev12345621Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 15 2010 01:37pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Dec 15 2010 08:26pm)
azokra ne hallgass akik folyamatosan olyanokal jonnek hogy ennyi evet kell belefektetni meg a tobbi gyokerseg. annyit fogsz kapni amennyit belefektetsz. akik folyamatosan ezzel a dumaval jonnek azoik a legritkabb esetben ernek annyit mint a "fokozatuk".

egyebkent gyere barantazni. az havi 3k. ha meg mindenkeppen valami keletiesebbet akarsz akkor en a kempot tudom ajanlani. amit eddig harcmuveszeti bemutatokon/edzeseken lattam, abbol egyedul a kemposokon latszott h fasza gyerekek.(kiveve a benit, dehat bolcsesz, ez van)


lulz, mi jártunk kempo versenyre, és a kurvakemény kemposokat szarrá vertük mert technikásabbak voltunk... a kempo szar sport...akkormár kickbox>>
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 15 2010 01:37pm
m1

kick boxot tudom ajánlani, annak több válfaja is van, mindenki megtalálhatja a maga kedvencét :)
én pl semi sptoppoztam, ami az egyik leglátványosabb versenysport imo az egész világon.

This post was edited by jarabekg on Dec 15 2010 01:40pm
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 15 2010 01:39pm
szerintem menj boxolni, kempzni vagy kickboxolni, a súlyodon pedig valóban van mit gyarapítani, de szerintem ha tisztességesen eljársz edzésekre és az olyan napokon is, amikor nincs edzés otthon hajlandó vagy gyakorolni és/vagy eljárni legalább futni, akkor lesz fasza étvágyad és túdsz súlyt gyarapítani.
amíg Kyokushin karatet csapattam, addig én is tök jó súlyban voltam és kurva jókat aludtam minden nap, szóval már csak emiatt is megéri szerintem az energia és időbefektetést.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 15 2010 01:42pm
Quote (tevetava @ Dec 15 2010 08:35pm)
Inakwo is írta, hogy a legtöbb harcművészet nem arról szól, hogy mozgássérültet csinálj az ellenből.. minden harcművészethez egy külön filozófia, erkölcsi szabályrendszer tartozik, amelyeket csak sok idő után tudod úgy használni, hogy az hasznos legyen az "utcai genszterek" ellen is. Krav maga épp ezért ideális, mert arról szól, hogy kinyírd a támadódat. és igaz, hogy rengeteg munkával hamar el lehet érni sikereket, de fél év akkor is kevés ahhoz, hogy a mozdulatok reflexből jöjjenek..


fel ev alatt nem leszel tokeletes, de 10 ev alatt se. olyan szint sincs hogy "jo".

de lehet hogy valaki fel ev utan agyon fogja csapni az edzot ket mozdulatbol.

egyszeruen hulyeseg allandoan ezzel jonnie minden "harcmuvesznek" hogy 5 ev utan talan megkapod a hello kittys ovet, es takarithatod a termet edzes utan... az egesz egy teljesen mas kulturara epul, es itt nem mukodik.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 15 2010 01:42pm
Quote (jarabekg @ 15 Dec 2010 20:37)
m1

kick boxot tudom ajánlani, annak több válfaja is van, mindenki megtalálhatja a maga kedvencét :)
én pl semi sptoppoztam, ami az egyik leglátványosabb versenysport imo az egész világon.


iso video
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 15 2010 01:44pm
Quote (jarabekg @ Dec 15 2010 08:37pm)
lulz, mi jártunk kempo versenyre, és a kurvakemény kemposokat szarrá vertük mert technikásabbak voltunk... a kempo szar sport...akkormár kickbox>>


szerintem a kettot nem lehet igy osszehasonlitani. rohadt mod kulonbozik a kempo a kickboxtol, mas-mas embernek valo. az hogy megvertetek oket az meg nem tudom miert jelenti hogy kickbox>
Member
Posts: 1,173
Joined: May 21 2007
Gold: 624.56
Dec 15 2010 01:46pm
Krav maga tényleg nem rossz, de én a Defendot ajánlanám.
http://www.defendo.hu/
Aikido, ninjutsu is jo lehet, de ahhoz tényleg évek kellenek (évtizedek:)).
Fél év alatt állóképességet meg erőt lehet növelni, ha elég vad vagy ez is elég lehet az utcán ;)
Egyébként meg kell különböztetni harcművészetet, küzdősportot és önvédelmi rendszert. Te gondolom megvédeni akarod magad, nem pedig a test és lélek egészségét, és a megvilágosodást keresed, vagy az aranyérem kell. Akkor vannak ezek a modern önvédelmi rendszerek, kravmaga, defendo, systema. Igazából bármelyik jó.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,212.51
Dec 15 2010 01:52pm
ha valakivel eldurvul a helyzet inkabb beszeld meg bekesen.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 15 2010 01:56pm
Quote (vtibor @ 15 Dec 2010 21:52)
ha valakivel eldurvul a helyzet inkabb beszeld meg bekesen.


Mindjárt szivárványt hányok.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 15 2010 01:56pm
Quote (josheide @ Dec 15 2010 08:56pm)
Mindjárt szivárványt hányok.


pedig nem rosz megoldas ha elfutni nem tudsz : ))
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345621Next
Add Reply New Topic New Poll