Quote (tevetava @ Dec 15 2010 08:35pm)
Inakwo is írta, hogy a legtöbb harcművészet nem arról szól, hogy mozgássérültet csinálj az ellenből.. minden harcművészethez egy külön filozófia, erkölcsi szabályrendszer tartozik, amelyeket csak sok idő után tudod úgy használni, hogy az hasznos legyen az "utcai genszterek" ellen is. Krav maga épp ezért ideális, mert arról szól, hogy kinyírd a támadódat. és igaz, hogy rengeteg munkával hamar el lehet érni sikereket, de fél év akkor is kevés ahhoz, hogy a mozdulatok reflexből jöjjenek..
fel ev alatt nem leszel tokeletes, de 10 ev alatt se. olyan szint sincs hogy "jo".
de lehet hogy valaki fel ev utan agyon fogja csapni az edzot ket mozdulatbol.
egyszeruen hulyeseg allandoan ezzel jonnie minden "harcmuvesznek" hogy 5 ev utan talan megkapod a hello kittys ovet, es takarithatod a termet edzes utan... az egesz egy teljesen mas kulturara epul, es itt nem mukodik.