d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Quake Live Kupa
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 14 2010 02:04pm
Quote (Taszilo.^ @ Dec 14 2010 06:59pm)
ujabb bump, es kivancsi lennek a velemenyetekre, hogy vajon bepostoljam-e ezt a kulonbozo subokra, csak mer eleg kevesken vagytok
orulnetek neki/leszarnatok/whatever


mennyi az a kevés? mikorra terveztétek volna ha vagyunk "elegen"?
szerintem először csináljunk egy inhouse ökörködést aztán esetleg utána mehet a többi subra is az ötlet

Quote (sutirablo @ Dec 14 2010 07:15pm)
felőlem lehet,de ha sokan jelentkeznének CA-n vagy egyéb team matchen is rajta lennék.


én meg akkor nem jövök (vegyétek komolyan! :D )
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 14 2010 04:14pm
Quote (Liliomtipro @ Dec 14 2010 09:04pm)
mennyi az a kevés? mikorra terveztétek volna ha vagyunk "elegen"?
szerintem először csináljunk egy inhouse ökörködést aztán esetleg utána mehet a többi subra is az ötlet



én meg akkor nem jövök (vegyétek komolyan! :D )


haladjunk visszafele

nem terveztem 1v1-en kivul semmit
keves=8
ha attol kevesebb van, nem lesz kevesebb
akkorra tervezem, mikorra megvagytok 8-an
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Dec 14 2010 04:50pm
nekem a quake 3 arena fennt van a gépemen szval nn ien szenny
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 15 2010 12:49am
Quote (Sup3RN0Va @ Dec 14 2010 10:50pm)
nekem a quake 3 arena fennt van a gépemen szval nn ien szenny


ien oan
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 15 2010 01:09am
lesz ebből valami vagy jól tettem hogy még le se töltöttem? :D
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 15 2010 06:05am
Quote (szabika @ Dec 15 2010 08:09am)
lesz ebből valami vagy jól tettem hogy még le se töltöttem? :D


lesz ofc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll