Quote (Taszilo.^ @ Dec 14 2010 06:59pm)
ujabb bump, es kivancsi lennek a velemenyetekre, hogy vajon bepostoljam-e ezt a kulonbozo subokra, csak mer eleg kevesken vagytok
orulnetek neki/leszarnatok/whatever
mennyi az a kevés? mikorra terveztétek volna ha vagyunk "elegen"?
szerintem először csináljunk egy inhouse ökörködést aztán esetleg utána mehet a többi subra is az ötlet
Quote (sutirablo @ Dec 14 2010 07:15pm)
felőlem lehet,de ha sokan jelentkeznének CA-n vagy egyéb team matchen is rajta lennék.
én meg akkor nem jövök (vegyétek komolyan!

)