d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Új Hifi
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Nov 3 2010 07:22pm
Quote (LantosErebos @ 4 Nov 2010 03:19)
Látod, máris nem a rágalmazás irányába fordítod az elméd, hanem találtál magadnak egy példaképet az én személyemben. :) Nem garantálom, hogy személyesen tudok neked segíteni, de megpróbálom majd jó példával mutatni neked az utat az életben, és a fórumon.


namenyn a faszomba.
gn8
Banned
Posts: 100
Joined: Oct 30 2010
Gold: 0.00
Nov 3 2010 07:23pm
Quote (RedBlueDevils @ Nov 4 2010 02:22am)
namenyn a faszomba.
gn8


Szép álmokat, kis tanítványom.
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Nov 3 2010 07:23pm
Quote (LantosErebos @ 4 Nov 2010 02:19)
Látod, máris nem a rágalmazás irányába fordítod az elméd, hanem találtál magadnak egy példaképet az én személyemben. :) Nem garantálom, hogy személyesen tudok neked segíteni, de megpróbálom majd jó példával mutatni neked az utat az életben, és a fórumon.


Nincsenek neked náci beütéseid?
Banned
Posts: 100
Joined: Oct 30 2010
Gold: 0.00
Nov 3 2010 07:26pm
Quote (b_daniel @ Nov 4 2010 02:23am)
Nincsenek neked náci beütéseid?


Nincsenek, de most térjünk vissza a hi-fi témára.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 3 2010 07:28pm
szórakoztató vagy :D

amúgy sajnálom, de nem tudok segíteni
megyek vissza inkább filmetnézni!
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Nov 3 2010 07:34pm
nemhasználok hifit
Banned
Posts: 100
Joined: Oct 30 2010
Gold: 0.00
Nov 3 2010 07:38pm
Ja amúgy zenehallgatáshoz kéne laptophoz. Azért nem hangfal, mert a hifik szimpatikusabbak.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 3 2010 08:46pm
Quote (LantosErebos @ 4 Nov 2010 03:38)
Ja amúgy zenehallgatáshoz kéne laptophoz. Azért nem hangfal, mert a hifik szimpatikusabbak.


pedig egy jó 5.1-es hangfalszett sokkal jobban szól...


http://ipon.hu/webshop/product/_logitech_x_530/7215

Nekem ilyenjeim vannak, és bitangpusztulatosan szépen szólnak... jóval szebben, mint bármelyik hifi.


http://ipon.hu/webshop/group/hazimozi/1191/
de amúgy itt vannak.

This post was edited by TouchCow on Nov 3 2010 08:54pm
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Nov 3 2010 11:42pm
ez a topic ilyen csokott feelinggel bír :D
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Nov 4 2010 12:19am
analraep
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll