Látod, máris nem a rágalmazás irányába fordítod az elméd, hanem találtál magadnak egy példaképet az én személyemben.

Nem garantálom, hogy személyesen tudok neked segíteni, de megpróbálom majd jó példával mutatni neked az utat az életben, és a fórumon.
namenyn a faszomba.