d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Nehezítsünk
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 2 2010 07:17am
Quote (beni @ 2 Oct 2010 15:03)
Szó sincs róla, hogy az álszentet akarnám játszani, csak megjegyeztem. Én is szoktam piszkálni néha, de az feltűnt, hogy minden esetben 5-10 ócsároló post követi a hozzászólását, amíg 20 oldalas topicba nem fulladunk.


mert akkora agysejtpusztulást okoz minden egyes kibaszott postja hogy azt nem lehet szó nélkül hagyni :wacko:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 2 2010 07:41am
Quote (beni @ Oct 2 2010 01:03pm)
Szó sincs róla, hogy az álszentet akarnám játszani, csak megjegyeztem. Én is szoktam piszkálni néha, de az feltűnt, hogy minden esetben 5-10 ócsároló post követi a hozzászólását, amíg 20 oldalas topicba nem fulladunk.


mikesnél meg extazzynál is ez volt
söt, az összes nyomoréknál
jozef sem kivétel
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Oct 2 2010 07:44am
Quote (sylke @ 2 Oct 2010 14:41)
mikesnél meg extazzynál is ez volt
söt, az összes nyomoréknál
jozef sem kivétel


ashn meg extazzy stílusosan csinálták és nem agyleépítő balfaszságokkal fárasztották le a népet
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 2 2010 07:50am
Quote (beni @ 2 Oct 2010 13:58)
most már ott tartunk, hogy minden postjára ugrotok, függetlenül annak tartalmától


ha már a 'ki kezdi' kérdés előkerült, akkor nem tudom ki veri most a tamtamot stickykben, hogy a kutyákat bannolják ki innen
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Oct 2 2010 08:31am
Quote (Janou @ 2 Oct 2010 14:50)
ha már a 'ki kezdi' kérdés előkerült, akkor nem tudom ki veri most a tamtamot stickykben, hogy a kutyákat bannolják ki innen


engem kurvára megmosolyogtat és nagyon finoman fogalmaztam :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 2 2010 08:48am
a quote epic, de ettol a topictol csak vesztett a humorossagabol, eleg hogy x ember kitette signek

This post was edited by Fej on Oct 2 2010 09:03am
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Oct 2 2010 08:55am
Quote (beni @ 2 Oct 2010 15:03)
Szó sincs róla, hogy az álszentet akarnám játszani, csak megjegyeztem. Én is szoktam piszkálni néha, de az feltűnt, hogy minden esetben 5-10 ócsároló post követi a hozzászólását, amíg 20 oldalas topicba nem fulladunk.


=
full of win!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 2 2010 08:56am
Quote (Fej @ Oct 2 2010 03:48pm)
a queote epic, de ettol a topictol csak vesztett a humorossagabol, eleg hogy x ember kitette signek


Ám nem értem mi a baj.
A sok grammar nazi vegye figyelembe azt, hogy ott van egy manapság már nem használatos karakter: .
..és így korrekt a rendszer, mert két külön sesetet vizsgál így janu sige értelmét veszti
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Oct 2 2010 08:57am
Quote (szabika @ 2 Oct 2010 16:56)
Ám nem értem mi a baj.
A sok grammar nazi vegye figyelembe azt, hogy ott van egy manapság már nem használatos karakter:  .
..és így korrekt a rendszer, mert két külön sesetet vizsgál így janu sige értelmét veszti


wat
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 2 2010 08:58am
Quote (InfamousMythos @ Oct 2 2010 03:57pm)
wat


gondolom jozef quote
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll