Quote (beni @ Oct 2 2010 01:03pm)
Szó sincs róla, hogy az álszentet akarnám játszani, csak megjegyeztem. Én is szoktam piszkálni néha, de az feltűnt, hogy minden esetben 5-10 ócsároló post követi a hozzászólását, amíg 20 oldalas topicba nem fulladunk.
mikesnél meg extazzynál is ez volt
söt, az összes nyomoréknál
jozef sem kivétel