d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vsg?
Prev1234568Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 30 2010 06:16am
Quote (Hellmarch @ Sep 30 2010 11:43am)
:DDD

mérnem vagy soha vovba


ezt a "miért nem wowozol velem" kérdést berakhatnád signbe


nem kéne mindig beírni és pont annyiszor szerepelne a postjaidban, mint eddig
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 30 2010 06:19am
Quote (beni @ 30 Sep 2010 14:16)
ezt a "miért nem wowozol velem" kérdést berakhatnád signbe


nem kéne mindig beírni és pont annyiszor szerepelne a postjaidban, mint eddig


sírsz
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 30 2010 06:20am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 30 2010 01:19pm)
sírsz


a jó szándék vezérelt

Amiatt sírok, hogy én nem kaptam pm-et.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Sep 30 2010 06:22am
Quote (beni @ 30 Sep 2010 14:20)
a jó szándék vezérelt

Amiatt sírok, hogy én nem kaptam pm-et.


én se :(
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Sep 30 2010 07:38am
Quote (szabika @ 30 Sep 2010 12:19)
lac2 is erre baszott ra mi?


???
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 30 2010 07:41am
te vagy a nap hőse
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Sep 30 2010 07:45am
Quote (Hellmarch @ 30 Sep 2010 15:38)
???


ez engem is érdekel. post it ??

This post was edited by ZeNoR on Sep 30 2010 07:45am
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 30 2010 08:00am
1 accot bezárnak, nagy cucc.
Member
Posts: 452
Joined: May 30 2010
Gold: 0.00
Sep 30 2010 08:35am
bántjátok itt szegény véesgét, de mi végre?
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Sep 30 2010 08:42am
Én ezt nem értem.
Pár napja nem loli posztolt egy s/s a desktopjáról, nyitva geci sok msn ablakkal köztük VSG accjával is kedélyesen dumálva? :huh:

nemértem, h mi folyik itt gyöngyösön
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234568Next
Closed New Topic New Poll