Quote (Smat @ 5 Oct 2010 00:26)
http://oi55.tinypic.com/208vh93.jpg
Bepróbálkoztam én is egyel remélem tetszik.
Animáció nélkül:
http://img208.imageshack.us/img208/2346/harro.png
elsőn zászló túl szürke, különben egész jó
ezelőttiek közül viszont egyik se tetszik sry, mondjuk igazából tök8, az a lényeg hogy neked bejöjjön