d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sokadik Hunsub Sig Verseny!
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 5 2010 02:23am
Quote (Smat @ Oct 4 2010 10:26pm)
http://oi55.tinypic.com/208vh93.jpg

Bepróbálkoztam én is egyel remélem tetszik.


Ez se tetszik nekem annyira, de sokkal jobb mint a többi..
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 5 2010 05:05am
Quote (Smat @ Oct 4 2010 11:26pm)
http://oi55.tinypic.com/208vh93.jpg

Bepróbálkoztam én is egyel remélem tetszik.


Animáció nélkül:

http://img208.imageshack.us/img208/2346/harro.png


faszányos lett sokkal jobb mint a másik
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 5 2010 11:38am
Quote (josheide @ 5 Oct 2010 08:52)
Nekem tetszik!


Quote (AngryBug @ 5 Oct 2010 09:23)
Ez se tetszik nekem annyira, de sokkal jobb mint a többi..


Quote (jarabekg @ 5 Oct 2010 12:05)
faszányos lett sokkal jobb mint a másik


Tyvm.

This post was edited by Smat on Oct 5 2010 11:39am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 5 2010 01:17pm
Quote (Smat @ 5 Oct 2010 00:26)
http://oi55.tinypic.com/208vh93.jpg

Bepróbálkoztam én is egyel remélem tetszik.


Animáció nélkül:

http://img208.imageshack.us/img208/2346/harro.png


elsőn zászló túl szürke, különben egész jó

ezelőttiek közül viszont egyik se tetszik sry, mondjuk igazából tök8, az a lényeg hogy neked bejöjjön
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 6 2010 04:56am
Quote (josheide @ 5 Oct 2010 08:52)
Nekem tetszik!


nekem nem. Kurvaüres.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 6 2010 06:21am
Quote (Oberon_os @ 6 Oct 2010 11:56)
nekem nem. Kurvaüres.


Imo nem nagyon lehet semmi olyat belerakni ami feldobná a képet max. egy vikingsitykát valahova bal oldalra.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 6 2010 06:27am
Quote (Smat @ 6 Oct 2010 13:21)
Imo nem nagyon lehet semmi olyat belerakni ami feldobná a képet max. egy vikingsitykát valahova bal oldalra.


imo semmilyenszürke háttéren egy alapból nem éles viking, fosul odatéve a finn színek a zászlóra. Ha fizetnek sem hordanék ilyen sziget, sry.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 6 2010 06:29am
Quote (Oberon_os @ 6 Oct 2010 13:27)
imo semmilyenszürke háttéren egy alapból nem éles viking, fosul odatéve a finn színek a zászlóra. Ha fizetnek sem hordanék ilyen sziget, sry.


Én sem azért csináltam hogy én hordjam. :P Nekem már az alap stock sem tetszett...
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 8 2010 04:58pm
Quote (Smat @ 5 Oct 2010 00:26)
http://oi55.tinypic.com/208vh93.jpg

Bepróbálkoztam én is egyel remélem tetszik.


Animáció nélkül:

http://img208.imageshack.us/img208/2346/harro.png


ezt eddig nem láttam :p
Tényleg nem rossz, csak kicsit üresnek érzem.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 8 2010 05:01pm
:hello:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll