Quote (sunnymarcell @ Aug 17 2010 12:56am)
kuldtem 0.7 fgt, nem sok, en is szegeny vagyok
de sok kicsi sokat er
nagyonszépen köszönöm:D
Quote (Moonflow @ Aug 17 2010 12:54am)
Szia, udv itt. Bemutatkozzak?
Aha:D jóljönne pár haver
És akk énis bemutatkozok:D
Gavlucz Ferenc 17 éves Debreceni srác vok. Kedvenc játékaim a dio és a warcraft,azon belül dota :D félreértés ne essen nemvok kocka, szeretek bulizni. Nemtom még mit írhatnék:D