d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Egy Kis Adományt A Szegényeknek
Prev12345627Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 16 2010 04:59pm
Quote (Namechange @ 17 Aug 2010 00:58)
na meséljcsak mi volt az accod 6neten
kaniztál is?

ha véletlen ferr vagy akkor előre is a kurva anyád


Ismerős ez a név. De nagyon rég volt már. :/
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 16 2010 05:00pm
szegénynek még 2 perc a floodkontrollja
Member
Posts: 34
Joined: Aug 16 2010
Gold: 10.70
Warn: 10%
Aug 16 2010 05:00pm
Quote (sunnymarcell @ Aug 17 2010 12:56am)
kuldtem 0.7 fgt, nem sok, en is szegeny vagyok

de sok kicsi sokat er


nagyonszépen köszönöm:D

Quote (Moonflow @ Aug 17 2010 12:54am)
Szia, udv itt. Bemutatkozzak?


Aha:D jóljönne pár haver
És akk énis bemutatkozok:D
Gavlucz Ferenc 17 éves Debreceni srác vok. Kedvenc játékaim a dio és a warcraft,azon belül dota :D félreértés ne essen nemvok kocka, szeretek bulizni. Nemtom még mit írhatnék:D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 16 2010 05:01pm
Quote (TimeMaker @ Aug 16 2010 11:00pm)
nagyonszépen köszönöm:D



Aha:D jóljönne pár haver
És akk énis bemutatkozok:D
Gavlucz Ferenc  17 éves Debreceni srác vok. Kedvenc játékaim a dio és a warcraft,azon belül dota :D félreértés ne essen nemvok kocka, szeretek bulizni. Nemtom még mit írhatnék:D


bejelöltelek facebookon.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 16 2010 05:01pm
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 01:00)
nagyonszépen köszönöm:D



Aha:D jóljönne pár haver
És akk énis bemutatkozok:D
Gavlucz Ferenc 17 éves Debreceni srác vok. Kedvenc játékaim a dio és a warcraft,azon belül dota :D félreértés ne essen nemvok kocka, szeretek bulizni. Nemtom még mit írhatnék:D


delivers
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 16 2010 05:02pm
Nem hiszem el, hogy egy igazi nem-multi. :O
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 16 2010 05:02pm
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 00:00)
nagyonszépen köszönöm:D



Aha:D jóljönne pár haver
És akk énis bemutatkozok:D
Gavlucz Ferenc  17 éves Debreceni srác vok. Kedvenc játékaim a dio és a warcraft,azon belül dota :D félreértés ne essen nemvok kocka, szeretek bulizni. Nemtom még mit írhatnék:D


Te egy nyomorék idióta vagy, és szerintem el kéne menned innen a picsába mielott még megpróbálnál túlzottan eroltetett módon beilleszkedni.
Épp elég már itt a wannabe szarból.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 16 2010 05:03pm
http://img444.imageshack.us/img444/1636/user1401158312531108299.jpg

img tagot neki

Quote (Moonflow @ 17 Aug 2010 01:02)
Te egy nyomorék idióta vagy, és szerintem el kéne menned innen a picsába mielott még megpróbálnál túlzottan eroltetett módon beilleszkedni.
Épp elég már itt a wannabe szarból.


igen, ő oli

ha naposmarci vagy jozef szintet fogod hozni (majd rájössz hogy kik ezek) akkor tőlem is hasonkra számíthatsz :D

This post was edited by bbaallaaggee on Aug 16 2010 05:04pm
Member
Posts: 34
Joined: Aug 16 2010
Gold: 10.70
Warn: 10%
Aug 16 2010 05:03pm
Quote (Namechange @ Aug 17 2010 01:01am)
delivers
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/hs343.snc4/41404_100001390097661_8392_n.jpg


:D:D
igen kaniztam, 6neten is toltam eun is (warcraftot) nemvok ferr, ö bannolt 6netről mert azthitte h raj:D

Quote (Namechange @ Aug 17 2010 01:01am)
delivers
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/hs343.snc4/41404_100001390097661_8392_n.jpg


oksa
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 16 2010 05:04pm
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 01:03)
:D:D
igen kaniztam, 6neten is toltam eun is (warcraftot) nemvok ferr, ö bannolt 6netről mert azthitte h raj:D



oksa


ACCOUNT_NEVET_KÉREK_SZÉPEN
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345627Next
Closed New Topic New Poll