Quote (CyberPunk666 @ 14 Aug 2010 20:42)
hallgassa meg ezt.
ha ez után sem kíváncsi a filmre, akkor egy idióta lelkisérült.
http://www.youtube.com/watch?v=e2Ma4BvMUwU
btw ez tipikusan az a film ami furcsán, kicsit unalmasan indul, de a végén rájössz, h ez így egy tökéletes film.
ezt a filmet egyébként is kötelező megnézni.
fujj de unalmas egy szar szám.
kurvára nem lettem kíváncsi tőle, amúgyis leszarom ezeket a drogos buziságokat, a trainspottinget láttam, az elég is volt.
nem bírom ezeket a filmeket, amiken egy nemzedék hülyegyerek nyáladzik, hogy úristen, mekkora alapfilm, enélkül élni se lehet, aki meg nem látta, az egy balfasz.