d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Jozef Vs Hunsub
Prev1234567Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2010 11:12am
Quote (sub0 @ 31 Jul 2010 19:11)
amugy sztem 1 ba van jozef-el 23éves és a hejett hoyg ahverjaival élné a az életét bulizna csajozna etc. itt veria  magát meg mesél midnent sztem 23évesen nem itt a heje .... :D


heje huja
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 31 2010 11:12am
Quote (sub0 @ 31 Jul 2010 19:11)
amugy sztem 1 ba van jozef-el 23éves és a hejett hoyg ahverjaival élné a az életét bulizna csajozna etc. itt veria  magát meg mesél midnent sztem 23évesen nem itt a heje .... :D


sztem 1 baly vna veld hoggy kecire enm tudc hejesen írní, takaroggy
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 31 2010 11:12am
Quote (sub0 @ 31 Jul 2010 19:11)
amugy sztem 1 ba van jozef-el 23éves és a hejett hoyg ahverjaival élné a az életét bulizna csajozna etc. itt veria  magát meg mesél midnent sztem 23évesen nem itt a heje .... :D


Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 11:12am
Quote (sub0 @ 31 Jul 2010 19:11)
amugy sztem 1 ba van jozef-el 23éves és a hejett hoyg ahverjaival élné a az életét bulizna csajozna etc. itt veria  magát meg mesél midnent sztem 23évesen nem itt a heje .... :D


amúgy szerintem baj helyett haverjaival veri a mindent szerintem helye

26, és mind megvan..

This post was edited by banyek on Jul 31 2010 11:13am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 31 2010 11:13am
Quote (banyek @ Jul 31 2010 06:12pm)
amúgy szerintem helyett haverjaival veri a mindent szerintem helye

26, és mind megvan..


jozef oktat helyesírást
ezt is megértük
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 11:13am
Quote (sunnymarcell @ Jul 31 2010 05:10pm)
ja, a tiédtől


istenem...
Quote (josheide @ Jul 31 2010 05:09pm)
Gratulálok! Így tovább és igazi kis pua válik belőled.


me wanna pua

Quote (sub0 @ Jul 31 2010 05:11pm)
amugy sztem 1 ba van jozef-el 23éves és a hejett hoyg ahverjaival élné a az életét bulizna csajozna etc. itt veria  magát meg mesél midnent sztem 23évesen nem itt a heje .... :D


ksjdgbahjdsbafhasbfASDBdjqiakdJKSJFBDSF??????
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 31 2010 11:13am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 19:12)
amúgy szerintem helyett haverjaival veri a mindent szerintem helye

26, és mind megvan..


gicca

Quote (Vharimatras @ 31 Jul 2010 19:13)
jozef oktat helyesírást
ezt is megértük


simply epic 8DDDD

This post was edited by David_ibolykane on Jul 31 2010 11:14am
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 31 2010 11:13am
jó az 1 dolog ha gyorsan irok nemtudok helyesen irni...:D

This post was edited by sub0 on Jul 31 2010 11:14am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2010 11:14am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 18:12)
amúgy szerintem helyett haverjaival veri a mindent szerintem helye

26, és mind megvan..


ott van az összes a sarokban

Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 11:14am
Quote (David_ibolykane @ 31 Jul 2010 19:13)
gicca


mi van vele ? Mármint hogy felhozod..
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Closed New Topic New Poll