Quote (sunnymarcell @ Jul 31 2010 05:10pm)
ja, a tiédtől
istenem...
Quote (josheide @ Jul 31 2010 05:09pm)
Gratulálok! Így tovább és igazi kis pua válik belőled.
me wanna pua
Quote (sub0 @ Jul 31 2010 05:11pm)
amugy sztem 1 ba van jozef-el 23éves és a hejett hoyg ahverjaival élné a az életét bulizna csajozna etc. itt veria magát meg mesél midnent sztem 23évesen nem itt a heje ....

ksjdgbahjdsbafhasbfASDBdjqiakdJKSJFBDSF??????