Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:28)
a barátnőm volt pasija meglátogatja ma és ott lesz 3 napot... elvileg azért h végleg lezárják a dolgokat + megbeszéljék...
- 1 ágyban fognak aludni ami még 1 embernek is kicsi
- kb 2-3 hónapja nem dugott mióta velem van
- nem leszek ott
- anno velem is lefeküdt amikor még elvileg együtt voltak szal most én sem számíthatok jobbra
bár leszarom mondjuk, de azért kicsit bassza az önérzetem
Nem értem minek sírsz egy ilyen ócska ribanc miatt..
3 nap kell, hogy átbeszéljenek vmit, aminek már vége?
Ez a te oldaladról gáz, hogy nem bírod kielégíteni a bnődet 2-3 hónap, omfg.. Nem csodálom, hogy más farok után néz btw.
Rossz csajt választottál, fejezd be az önsajnáltatást és rl-kedjél vmit..