d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kell A Következő 10es > Asd
Prev12345610Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 29 2010 11:33am
Quote (fahrii @ Jul 29 2010 05:33pm)
még annyit hogy bepoloskáztam ma a szobáját : D majd ha lessz időm belehallgatok az esti menetbe


ez komoyl?:D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 29 2010 11:34am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:28)
a barátnőm volt pasija meglátogatja ma és ott lesz 3 napot... elvileg azért h végleg lezárják a dolgokat + megbeszéljék...
- 1 ágyban fognak aludni ami még 1 embernek is kicsi
- kb 2-3 hónapja nem dugott mióta velem van
- nem leszek ott
- anno velem is lefeküdt amikor még elvileg együtt voltak szal most én sem számíthatok jobbra

bár leszarom mondjuk, de azért kicsit bassza az önérzetem


Nem értem minek sírsz egy ilyen ócska ribanc miatt..
3 nap kell, hogy átbeszéljenek vmit, aminek már vége?
Ez a te oldaladról gáz, hogy nem bírod kielégíteni a bnődet 2-3 hónap, omfg.. Nem csodálom, hogy más farok után néz btw.
Rossz csajt választottál, fejezd be az önsajnáltatást és rl-kedjél vmit..
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jul 29 2010 11:34am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 18:28)
a barátnőm volt pasija meglátogatja ma és ott lesz 3 napot... elvileg azért h végleg lezárják a dolgokat + megbeszéljék...
- 1 ágyban fognak aludni ami még 1 embernek is kicsi
- kb 2-3 hónapja nem dugott mióta velem van
- nem leszek ott
- anno velem is lefeküdt amikor még elvileg együtt voltak szal most én sem számíthatok jobbra

bár leszarom mondjuk, de azért kicsit bassza az önérzetem


mit lehet 3 napig megbeszélni? :O jah és a nők bonyolultak :wacko:
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jul 29 2010 11:34am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:33)
még annyit hogy bepoloskáztam ma a szobáját : D majd ha lessz időm belehallgatok az esti menetbe


:Ddddddddddddddddddddddddd

topic confirmed for epic


details, hogy csinálod, bekapcsolt lektopot a mikrofonna lotthagyod az ágy alatt avgy mi?D:D:D:D
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 29 2010 11:35am
Quote (Imdeth @ Jul 29 2010 06:34pm)

details, hogy csinálod, bekapcsolt lektopot a mikrofonna lotthagyod az ágy alatt avgy mi?D:D:D:D


pro egy megoldás^^
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2010 11:36am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 29 2010 07:33pm)
te erősen hülyének lettél nézve.


ez nem ilyen egyszerű
hétfőn úgy volt h szakítunk, már 4-5 napon keresztül bőgött ezért mert szeret, és azzal fenyegetett h megy pestre a csávójához, kikísértem a vonat elé, még örültem is h megszabadultam tőle, erre debinél visszafordult
és emiatt a csávó kiakadt és azért jön h megbeszéljék és h minden kapcsolatot megszakítsanak
Member
Posts: 4,768
Joined: Dec 22 2008
Gold: 351.00
Jul 29 2010 11:36am
Quote (Imdeth @ Jul 29 2010 05:34pm)
:Ddddddddddddddddddddddddd

topic confirmed for epic


details, hogy csinálod, bekapcsolt lektopot a mikrofonna lotthagyod az ágy alatt avgy mi?D:D:D:D


na erre én is kiváncsi vok :D

btw miért kell nekik 3 nap? abból nem sok beszélgetés lesz sztem
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 29 2010 11:37am
Quote (fahrii @ Jul 29 2010 06:36pm)
ez nem ilyen egyszerű
hétfőn úgy volt h szakítunk, már 4-5 napon keresztül bőgött ezért mert szeret, és azzal fenyegetett h megy pestre a csávójához, kikísértem a vonat elé, még örültem is h megszabadultam tőle, erre debinél visszafordult
és emiatt a csávó kiakadt és azért jön h megbeszéljék és h minden kapcsolatot megszakítsanak


lol
szánalmas bagázs vagytok, elis megyek inkább fifázni
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Jul 29 2010 11:37am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 18:14)
most pedig megyek nézni Family Guyt


t4i.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 29 2010 11:38am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:36)
ez nem ilyen egyszerű
hétfőn úgy volt h szakítunk, már 4-5 napon keresztül bőgött ezért mert szeret, és azzal fenyegetett h megy pestre a csávójához, kikísértem a vonat elé, még örültem is h megszabadultam tőle, erre debinél visszafordult
és emiatt a csávó kiakadt és azért jön h megbeszéljék és h minden kapcsolatot megszakítsanak


3 napon keresztül fasszal a szájában jön majd rá, hogy téged szeret, epic. Te egy hülye vagy, és ráadásul impotens is..

This post was edited by ecneB on Jul 29 2010 11:38am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345610Next
Closed New Topic New Poll