d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lól A Katonai..
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 26 2010 05:17pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 26 2010 11:16pm)
dsadhfdfs


ugy érzem az utobbi 2 post amit editeltél megért volna egy tizest ^^
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 26 2010 05:17pm
Quote (Cpt_Ghost @ 27 Jul 2010 01:16)
dsadhfdfs


Csak nem te is rasszista megjegyzést tettél? :O
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 26 2010 05:17pm
Quote (sylke @ 27 Jul 2010 01:17)
ugy érzem az utobbi 2 post amit editeltél megért volna egy tizest ^^


nem, csak balfaszkodtam
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jul 27 2010 03:46am
Quote (banyek @ 26 Jul 2010 22:45)
néhányotoknak mennyire fáj, hogy itt vagyok..
csoportos sírás ?
bazeg, ha zavar, faszért szólsz hozzá, már meg ne haragudj..


én leszek a barátod :hug:
Member
Posts: 37,216
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,360.00
Jul 27 2010 05:32am
Quote (banyek @ 26 Jul 2010 23:38)
nade kedves !? Nem gusztustalan egy normálisnak induló témába így behányni ?



a terepre szánt touchbook...
Kemény, mennyire bírja a strapát. Egyszer beneveznék rá, ha nem ilyen drága lenne..


most komolyan, mi a töknek neked ilyen?? ilyen nagy háború az életed vagy mi? :S
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll