d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Iso Megoldás Ban Problémára > T_t
Prev1234
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 12 2010 06:01pm
ne regisztrálj v ha regisztrálsz akkor normális névvel.
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jul 12 2010 06:18pm
Quote (banyek @ 12 Jul 2010 16:26)
az új rendszert még nem ismerem. A régiben a szabájok engedték, ezért ha ügyesen játszottál, lehetett bárhány multid, ami még mai napig is élhet...

Amíg nem jösz fel hun részre, él a friss accountod. Diablózol, próbálj pár vackot eladni, 50+ értelmes postot ellőni trade részlegben, hátha átesel a szűrőn :)

am meg senkinek nem kell nyíltan tudni, hogy sönci vagy..


bárhány
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 12 2010 10:49pm
Quote (b_daniel @ 13 Jul 2010 02:18)
bárhány


tetszik valami?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Closed New Topic New Poll