d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev123456122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 22 2010 01:43pm
egész nap itthon döglöttem, szar az idő nincs rl :(

tegnap zpben meg gödörben voltam de olyan szar volt minden hogy hazajöttem a picsába 2kor
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 22 2010 01:43pm
Info meg magyar érettségire tanulgatok, aztán holnap érettségik után massive rl.
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 22 2010 01:45pm
akkor ide is beírom hogy

voltam osztálytársnőmmel margitszigeten, oszt stb stb. és szerelmes lettem :S
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 22 2010 01:46pm
Quote (bbaallaaggee @ Jun 22 2010 07:40pm)
tubák nekem valahogy nem adja

akkor inkább cigizek és elhullok tüdőrákban


én csak ebben a formában dohányzom és általában ezt is csak társaságban
igazából ezt a dobozt is közösen vettük pár emberrel aztán nálam ragadt, de kidobni meg nem fogom :c
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Jun 22 2010 01:46pm
Quote (sunnymarcell @ Jun 22 2010 08:45pm)
akkor ide is beírom hogy

voltam osztálytársnőmmel margitszigeten, oszt stb stb. és szerelmes lettem :S


A szerelem öl, pusztít, és a nyomorba ránt!

This post was edited by Fezmin on Jun 22 2010 01:47pm
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 22 2010 01:47pm
sok itt a noob
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 22 2010 01:47pm
Quote (Fezmin @ Jun 22 2010 08:46pm)
A szerelem öl, püsztít, és a nyomorba ránt!


Thats correct..
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Jun 22 2010 01:48pm
Quote (sunnymarcell @ 22 Jun 2010 20:45)
akkor ide is beírom hogy

voltam osztálytársnőmmel margitszigeten, oszt stb stb. és szerelmes lettem :S


az nincs lezárva?vagy csak egy része?

nemtom valamit hallottam hogy magas vízszint miatt lezárták
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 22 2010 01:48pm
Quote (sunnymarcell @ 22 Jun 2010 21:45)
akkor ide is beírom hogy

voltam osztálytársnőmmel margitszigeten, oszt stb stb. és szerelmes lettem :S


Fiatalság, bolondság... (mondom 18 éves fejjel okj)

Quote (Fezmin @ 22 Jun 2010 21:46)
A szerelem öl, pusztít, és a nyomorba ránt!


Vouching that!
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 22 2010 01:49pm
Quote (chad05 @ 22 Jun 2010 21:48)
az nincs lezárva?vagy csak egy része?

nemtom valamit hallottam hogy magas vízszint miatt lezárták


még akkor se volt lezárva amikor magasabb volt a duna

This post was edited by Ad4mz on Jun 22 2010 01:49pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456122Next
Add Reply New Topic New Poll