Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 22:17)
hát fasza... mintha aztmondták volna h a télapó nem létezik, akkorát ütött ez a felismerés
12 éves vagy...
a húsvéti nyuszi sem létezik

Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 22:17)
hát fasza... mintha aztmondták volna h a télapó nem létezik, akkorát ütött ez a felismerés
12 éves vagy...
mondjuk egy 20 éves embert lehet kiröhögnének szandálban xd
This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 10 2010 02:20pm