d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ciki A Szandál? > ?.?
Prev12345618Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,694
Joined: May 3 2010
Gold: 12,653.66
Jun 10 2010 02:06pm
sztem nem gáz nyugodtan hord :P
mész a hélótákhoz ? :P aki nem tudná http://www.youtube.com/watch?v=KXxwF0rNRIs
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2010 02:06pm
Quote (Baleee @ Jun 10 2010 10:05pm)
Mint greenday peti meg a nője


:DDDDDDD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2010 02:11pm
hát nem mondom, most egy világ dőlt össze bennem :(

Igen

55.00% (11 szavazat)
Nem

45.00% (9 szavazat)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2010 02:12pm
Quote (fahrii @ Jun 10 2010 09:11pm)
hát nem mondom, most egy világ dőlt össze bennem :(

Igen 

55.00%  (11 szavazat)
Nem 

45.00%  (9 szavazat)


behúztam még egy igent
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 10 2010 02:15pm
hát nekem kiskoromban volt, most nem venném fel de némelyik nemnéz ki rosszul
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 10 2010 02:17pm
sztem nem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2010 02:17pm
hát fasza... mintha aztmondták volna h a télapó nem létezik, akkorát ütött ez a felismerés

Quote (sunnymarcell @ Jun 10 2010 10:17pm)
sztem nem


12 éves vagy...

This post was edited by fahrii on Jun 10 2010 02:18pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 10 2010 02:19pm
Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 22:17)
hát fasza... mintha aztmondták volna h a télapó nem létezik, akkorát ütött ez a felismerés



12 éves vagy...


a húsvéti nyuszi sem létezik :(
Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 22:17)
hát fasza... mintha aztmondták volna h a télapó nem létezik, akkorát ütött ez a felismerés



12 éves vagy...


mondjuk egy 20 éves embert lehet kiröhögnének szandálban xd

This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 10 2010 02:20pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 10 2010 02:22pm
imo gáz. én papucsot hordok mikor már kezdene berohadni a lábam a cipőbe
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 10 2010 02:23pm
Quote (bbaallaaggee @ Jun 10 2010 09:22pm)
imo gáz. én papucsot hordok mikor már kezdene berohadni a lábam a cipőbe


mr 20%. :)
:)
:)

:)))))))))))))))))))))
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345618Next
Add Reply New Topic New Poll