d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szabi és Rici Elváltak
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Jun 1 2010 11:15am
Quote (sunnymarcell @ Jun 1 2010 03:52pm)
ez inkább sad story

szerintem az nem jó, ha két barátnak el kell válnia egymástól


inb4belefulladokaröhögésbe :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 1 2010 11:17am
Quote (sylKE @ 1 Jun 2010 16:36)
hát ha erre kapok 10%ot akkor inkább bannoltatom az accomat, mert nem akarok egy 10 évesekkel teli e-játszotérre járkálni :)))))


so trve
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jun 1 2010 11:17am
Quote (sunnymarcell @ 1 Jun 2010 18:05)
egy teljesen értelmes postra, amibe semmi felháborító nincs, azt írtad, hogy remélem anyád felpofoz ezért a postért

el is kéne gondolkozni ki is a "fasszopo random"


te meg azon gondolkozz el , miért vagy itt mikor mindenki utál
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 1 2010 11:21am
Quote (Anamy @ Jun 1 2010 06:17pm)
te meg azon gondolkozz el , miért vagy itt mikor mindenki utál


gondolom otthon is ez a helyzet, szóval nem nagy újdonság neki
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 1 2010 11:33am
Quote (Flutter @ 1 Jun 2010 19:21)
gondolom otthon is ez a helyzet, szóval nem nagy újdonság neki


biztosan jobban tudod mint én
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 1 2010 11:34am
Quote (sunnymarcell @ Jun 1 2010 05:05pm)
egy teljesen értelmes postra, amibe semmi felháborító nincs, azt írtad, hogy remélem anyád felpofoz ezért a postért

el is kéne gondolkozni ki is a "fasszopo random"


Quote (bavar01 @ Jun 1 2010 05:06pm)
iso full story,
pénzét elvetted remélem :D



nem kérdés


Quote (Rezs @ Jun 1 2010 05:07pm)
http://www.10eastern.com/images/FoundPhotos/archives/archive99/fat_mikey2.jpg


Quote (Flutter @ Jun 1 2010 05:08pm)
te

word
baibai


:DDDDDDDDDDDD
szasz marci
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 1 2010 11:55am
Quote (sunnymarcell @ 1 Jun 2010 18:33)
biztosan jobban tudod mint én


miért nem tudod megérteni, hogy túl fiatal vagy ide és egyszerűen nem bírják a képed?
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 1 2010 12:06pm
NE SPAMMOLJÁTOK SZÉT EZT A SZÍVSZORÍTÓ TOPIKOT

TY

Rici & Szabi
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Jun 1 2010 12:08pm
Quote (szabika @ 1 Jun 2010 20:06)
NE SPAMMOLJÁTOK SZÉT EZT A SZÍVSZORÍTÓ TOPIKOT

TY

Rici& Szabi


tuti azért menekültél el, mert rájött mire való a fogvédő amit vetettem vele....
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 1 2010 12:08pm
Quote (szabika @ 1 Jun 2010 20:06)
NE SPAMMOLJÁTOK SZÉT EZT A SZÍVSZORÍTÓ TOPIKOT

TY

Rici& Szabi


ehol gyec ezkla
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll