Quote (Vharimatras @ May 29 2010 11:11pm)
azt lopta szal inkább ne
Quote (josheide @ May 29 2010 11:11pm)
Jaja, Fezmin postolta, hogy honnan csórta.
(e.: vagy nem ő, nem tudom.)
A szigre szavazz ne arra hogy kié vagy honnét van.Quote (IvOjoGhuRT @ May 29 2010 11:27pm)
az a baj, hogy itt senki nem tud elvonatkoztatni a sigtől illetve viselőjétől...
mindenki mindenkiről tud ezt-azt
esetleg valakiben kisebb az esetleges ellenérzés vagy esetlegesen túláradó szimpátia és akkor csak tetszés szerint szavaz de szerintem ez max 5-10%...
Igen tudom.
This post was edited by TeXxas on May 29 2010 04:28pm