d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny > Ez Még Csak A Casting! :)
Prev12345614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 28 2010 01:32pm
Az enyém a legkirályabb, ez kétségtelen.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 28 2010 01:32pm
Quote (Klontar @ 28 May 2010 20:30)
Azt siget Aston adta el nekem.

jaa, téényleg, az az... :D


öö, froo is nevezne:


Member
Posts: 10,225
Joined: Dec 13 2005
Gold: 0.00
May 28 2010 01:35pm
Nincs mese, esélyesnek érzem a sigemet.

Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 28 2010 01:35pm
Quote (_predi @ May 28 2010 08:35pm)
Nincs mese, esélyesnek érzem a sigemet.

http://img96.imageshack.us/img96/1667/sigxn2.jpg


büszke vagyok rád Predi!
Member
Posts: 10,225
Joined: Dec 13 2005
Gold: 0.00
May 28 2010 01:36pm
Quote (Opsilo @ May 28 2010 07 :35pm)
büszke vagyok rád Predi!


van is miért
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 28 2010 01:36pm
Quote (_predi @ May 28 2010 08:35pm)
Nincs mese, esélyesnek érzem a sigemet.

http://img96.imageshack.us/img96/1667/sigxn2.jpg


szerintem bajnokot hirdethetünk
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 28 2010 01:37pm
Quote (_predi @ May 28 2010 08:36pm)
van is miért


ez így igaz :D

Quote (Vharimatras @ May 28 2010 08:36pm)
szerintem bajnokot hirdethetünk


autowin :D
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 28 2010 01:37pm
Quote (_predi @ May 28 2010 07:35pm)
Nincs mese, esélyesnek érzem a sigemet.

http://img96.imageshack.us/img96/1667/sigxn2.jpg


:hail:
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 28 2010 01:38pm
http://s302.photobucket.com/albums/nn107/_bks_/

akármelyikkel nevezek

de a favorit az akkor is viconia marad :wub:
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 28 2010 01:46pm
Quote (Ad4mz @ May 28 2010 08:38pm)
http://s302.photobucket.com/albums/nn107/_bks_/

akármelyikkel nevezek

de a favorit az akkor is viconia marad :wub:
http://i302.photobucket.com/albums/nn107/_bks_/viconia2.jpg


kár, hogy nem látszik a bimbije

ja meg stock jól jönne
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345614Next
Add Reply New Topic New Poll