d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Mi? > Inb4 Darázs
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 26 2010 12:25pm
Quote (Fezmin @ May 26 2010 06:24pm)
őőőőő lódarázs? :P


Quote (kuzdithom @ May 26 2010 06:19pm)
ez egy epellált gübernyő :zzz:


:stonetoss:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 26 2010 12:26pm
Quote (Fezmin @ 26 May 2010 20:24)
őőőőő lódarázs? :P


Nem az... :/
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 26 2010 12:27pm
a lódarázst szerintem kizárhatjuk
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 26 2010 12:27pm
Quote (Baleee @ May 26 2010 06:26pm)
Nem az... :/


nem? :/

Quote (Nerz8 @ May 26 2010 06:25pm)
nézd meg a videót, amit a vicces topikban postoltam.

12 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous): sylKE, Fezmin, Nerz8, RRC, InfamousMythos, kuzdithom, jspogmg, bhreturned, Inakwo, Baleee

te is.


már láttam
de én nem félek a pokoktol meg ilyenektöl

This post was edited by sylKE on May 26 2010 12:28pm
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 26 2010 12:28pm
Quote (Nerz8 @ May 26 2010 06:25pm)
nézd meg a videót, amit a vicces topikban postoltam.

12 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous): sylKE, Fezmin, Nerz8, RRC, InfamousMythos, kuzdithom, jspogmg, bhreturned, Inakwo, Baleee

te is.


baszd meg, ha rám esett volna én a helyszínen elájulok 8DDDDDD
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 26 2010 12:29pm
Quote (Baleee @ 26 May 2010 19:19)
Darázs, a méhecske sötétebb, nem ilyen élénk a színe..



Nem az -.-'

Inkább fürkész darázs.. De ahhoz túl vastag a teste..


pedig ez az :c
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 26 2010 12:31pm
Quote (sylKE @ 26 May 2010 19:27)
nem? :/



már láttam
de én nem félek a pokoktol meg ilyenektöl


DE AZÉRT A MADARAKTÓL MEG SZÚNYOGOKTÓL IGEN :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Quote (Rezs @ 26 May 2010 19:28)
baszd meg, ha rám esett volna én a helyszínen elájulok 8DDDDDD


Ádám üzenete:
*FU GECI
*DE MEGIJJEDTEM
*TE KURVA ÉLET
*safdj .szfdtc k
*te
*fuj
*ge
*c


This post was edited by Nerz8 on May 26 2010 12:32pm
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 26 2010 12:32pm
lódarázs
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
May 26 2010 12:39pm
Lódarázsnak hívják MO-n
a méretéből és a piros fej-tor részről lehet felismerni...
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 26 2010 12:40pm
mutáns bogárféleség
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll