Quote (beni @ May 24 2010 07:58pm)
5-6? az baszott korán van
akkor legyen inkább péntek, mert nekem másnap 8 órám van
Quote (Saenchai @ May 24 2010 08:01pm)
nekem amúgy az is elég ha összefutunk 5 percre valahol,csinálunk pár fake partifotót,azt mutogathatom,hogy mekkora rl lulzor vagyok
ez se 1 rossz ötlet