d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dejv Megrohamozza Pestet > Fuc Yea
Prev12345611Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 24 2010 02:01pm
nekem amúgy az is elég ha összefutunk 5 percre valahol,csinálunk pár fake partifotót,azt mutogathatom,hogy mekkora rl lulzor vagyok
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2010 02:02pm
Quote (beni @ May 24 2010 07:58pm)
5-6? az baszott korán van


akkor legyen inkább péntek, mert nekem másnap 8 órám van

Quote (Saenchai @ May 24 2010 08:01pm)
nekem amúgy az is elég ha összefutunk 5 percre valahol,csinálunk pár fake partifotót,azt mutogathatom,hogy mekkora rl lulzor vagyok


ez se 1 rossz ötlet
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 24 2010 02:04pm
Quote (Saenchai @ 24 May 2010 21:45)
jó hát szopjátok ki a picsámat


;DDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 24 2010 02:20pm
Quote (lacketto @ May 24 2010 07:58pm)
tipikus vismajor post
inb4 gyorsan gépelek :D


Tényleg gyorsan gépelek, etőtl függetlenül ez nem mentség a trehányságra
inb4 sirsz
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 24 2010 02:51pm
ziziről nem tudtok valamit? :D

+bajcli vagy álat gyula?

This post was edited by Saenchai on May 24 2010 02:51pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 24 2010 02:52pm
Sok a szabadidőm, lehet én is mennék.
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 24 2010 02:53pm
szerdán fél6kor az örsnél találkozom valakivel -.-

aztán jövök haza tanulni!
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 24 2010 02:53pm
Quote (kuzdithom @ May 24 2010 10:53pm)
szerdán fél6kor az örsnél találkozom valakivel -.-

aztán jövök haza tanulni!


nem muszáj szerdának lenni,én is szerda este fogok beesni pestre,mondjuk én még onnan simán elmegyek akárhova :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 24 2010 02:54pm
Quote (Saenchai @ 24 May 2010 22:53)
nem muszáj szerdának lenni,én is szerda este fogok beesni pestre,mondjuk én még onnan simán elmegyek akárhova :D


Azoknak akiknek még esetleg iskolva van (pl.: Greenday) jobb lenne a péntek.
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 24 2010 02:55pm
Quote (Saenchai @ May 24 2010 08:53pm)
nem muszáj szerdának lenni,én is szerda este fogok beesni pestre,mondjuk én még onnan simán elmegyek akárhova :D


ha csüt este, akkor szerintem simán benne vagyok, de nekem csüt reggel vizsga van 7kreditért :'DDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345611Next
Closed New Topic New Poll